Náš klient je medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa distribúciou špeciálnych chemikálií a minerálnych látok, ako aj kvalitných surovín a prísad pre rôzne priemyselné odvetvia.
Z dôvodu úspešného vývoja spoločnosti hľadáme pre zastúpenie na Slovensku a v Českej republike dynamickú a vysoko motivovanú osobu na pozíciu:

Sales Manager - chemický priemysel

Slovensko/Česko
Pracovná náplň:
  • Technický predaj a poradenstvo pre zákazníkov z odvetvia gumárenského, plastického, ekologického, farmaceutického a kozmetického priemyslu
  • Rozvoj obchodu na Slovensku a v Českej republike prostredníctvom akvizície nových klientov a identifikácie nových obchodných príležitostí
  • Kľúčová úloha pri identifikovaní a rozvíjaní trhových príležitostí v rámci medzinárodného tímu

Požiadavky:
  • Ukončené vysokoškolské vzdelanie chemického zamerania
  • 5-10 ročná skúsenosť v oblasti predaja chemických surovín
  • Predajné skúsenosti a poznatky obchodnej sieti v rámci gumárenského, plastického, ekologického, farmaceutického a kozmetického odvetvia sú
výhodou
  • Výborné znalosti nemeckého alebo anglického jazyka
  • Strategické myslenie
  • Vynikajúce komunikačné a prezentačné schopnosti
  • Motivovaná a flexibilná osobnosť
  • Ochota cestovať

Naša ponuka:
  • Možnosť kariérneho rastu v medzinárodnej spoločnosti
  • Zodpovedná a zaujímavá práca
  • Firemné auto aj na súkromné použitie, pôsobenie z home-office so zodpovedajúcim vybavením
  • Hrubá mesačná mzda od 3.000,- EUR – v závislosti od kvalifikácie a skúseností.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka oslovila, potešíme na zaslanie Vášho životopisu s uvedením referenčnej značky "72.550" emailom na adresu "[email protected]" alebo cez portál ISG-Karriereportal na www.isg.com.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.2.2019 (ostáva ešte 21 dní)
ISG, spol. s r.o.
Stefánikova 47, 811 04 Bratislava 1
Kontaktná osoba: Ing. Peter Pliešovský
E-mail: [email protected]
Tel.: 02-5249 9218, Fax: 02-5262 0135
ID: 3576272   Dátum zverejnenia: 11.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - Hrubá mesačná mzda od 3.000,- EUR – v závislosti od kvalifikácie a skúseností.