Prípravár stavieb / rozpočtár

ise, s.r.o. Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacFinálna nástupná mzda je predmetom vzájomnej dohody v rámci výberového konania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do nášho kolektívu na pozíciu prípravár stavieb/rozpočtár stavieb s praxou minimálne 2 roky.

Náplň práce:
• prípravár stavieb/rozpočtár v oblasti pozemných stavieb
• stavebný cost manažment a koordinácia stavieb
• obchodné rokovania s dodávateľmi vyjednávanie cien a obchodných podmienok
• uzatváranie zmlúv a objednávok s ohľadom na technické požiadavky s vhodnými subdodávateľmi
• tvorba rozpočtov, cenových ponúk, kalkulácií, ich hodnotenie a obhajoba s ohľadom na technické požiadavky stavby a na cenové trhové štandardy
• nákladová a technická príprava stavieb
• kontrola dokumentácie stavieb a technických riešení
• komunikácia s investorom, technickým dozorom
• zúčastňovanie sa na kontrolných dňoch
• spolupráca s ostatnými prípravármi/rozpočtármi a projektovými manažérmi na zabezpečenie plynulého chodu výstavby z hľadiska cien a nákladov

• práca na zaujímavých projektoch v Bratislave
• možnosť osobného rastu
• tolerantné a výborne vybavené pracovné zázemie
• technické vybavenie je samozrejmosťou
• možnosť home office po dohode
• rôzne firemné aktivity
• 13. a 14. plat po zapracovaní v závislosti od dosiahnutých výsledkov

Informácie o výberovom konaní

Životopis zasielajte e-mailom na adresu:
[email protected]
Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Pozvaní na pohovor budú len uchádzači, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo - pozemné stavby

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii prípravár - rozpočtár stavieb

Počet rokov praxe

2

• vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, zameranie: pozemné stavby
• vodičský preukaz skupiny B
• dobrá orientácia v stavebníctve
• zmysel pre presnosť a precíznosť
• znalosť technologických postupov a technických riešení v pozemných stavbách
• samostatnosť, technické myslenie, zodpovednosť
• výborná technická a argumentačná schopnosť komunikácie
• výhodou je znalosť nemeckého alebo anglického jazyka

Spoločnosť ise, s.r.o. je stabilná, zabehnutá stavebná firma s viac ako 25 ročnou tradíciou. Naša spoločnosť pôsobí počas realizácie projektov ako generálny dodávateľ stavieb v Bratislavskom kraji. Sú to najmä projekty určené na bývanie alebo polyfunkčné objekty , administratívne , výrobné a obchodné budovy. Viac informácii na www.ise.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4590057  Dátum zverejnenia: 15.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac