Brigáda na výstave Moddom v Bratislave - promotér/hosteska

iSchweizer marketing s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
16.10.2019
Mzdové podmienky (brutto)
250 - 500 EUR/mesiac50 eur/deň

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme promotérky a promotérov na prezentáciu a predaj zábavnej logickej hry LEU BRAIN STIMULATOR v rámci výstavy Moddom v Bratislave v dňoch 16.-20.10.2019.

Ponúkame:
- GARANCIU 50,- EUR/deň bez ohľadu na predajný výsledok alebo atraktívnu proviziu, celkom cca. 60-80,- EUR/deň
- zaškolenie ZDARMA
- maximálnu podporu v priebehu celej spolupráce
- výplatu v hotovosti IHNEĎ po skončení výstavy

Výberové konanie a školenie: v utorok 15.10.2019 v Bratislave

V prípade Vášho záujmu pošlite Váš stručný životopis na e-mail: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme:
- účasť na výstave VŠETKY DNI!
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť
- pracovitosť

Ako exkluzívni distribútori dovážame do Českej a Slovenskej republiky kvalitné nemecké a rakúske značky z oblasti zdravého životného štýlu, zdravotníctva a zdravej kuchyne.
Naše veľkoobchodné aktivity už niekoľko rokov úspešne doplňujeme účasťou na odborných a verejných výstavách a promo akciami v obchodných centrách. Tieto prezentačné a zároveň predajné akcie tvoria naše maloobchodné aktivity a sú nástrojom marketingu a reklamy.
ID: 3777104  Dátum zverejnenia: 11.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 250 - 500 EUR/mesiac50 eur/deň