Hlavný embryológ

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
ISCARE, a.s., Kollárova, Martin
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiac2 000,- eur základný plat+ bonusové mesačné kritéria (výška mzdy závisí od dĺžky praxe v asistovanej reprodukcii)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- organizácia práce embryologického a andrologického laboratória;
- vyhodnocovanie laboratórnych informácií, štatistické vyhodnocovanie úspešnosti,
- udržiavanie výkonu embryologického a andrologického laboratória v súlade s normami kvality;
- zabezpečenie materiálno - technického vybavenia laboratória,
- komunikácia s dodávateľmi v prípade servisu prístroja alebo objednávok materiálu;
- udržiavanie produktivity laboratória, identifikovanie problémov;
- prevádzkové a personálne nastavenie laboratória;
- inventúra skladov,
- pripraviť podklady na transport reprodukčných buniek (export/ import) a riešiť problémy v súvislosti s transportom reprodukčných buniek;
- účasť na vedeckých konferenciách, edukačných činnostiach za účelom získania nových vedeckých poznatkov;
- zabezpečovanie vzájomnej zastupiteľnosti zamestnancov vo všetkých laboratórnych činnostiach ;
- zavedenie a realizácia nových analytických postupov a metód,
- vykonávanie praktických činností embryológa ( odber oocytov, čistenie a príprava oocytov na oplodnenie, oplodnenie metódou ICSI a IVF, mrazenie/rozmrazovanie embryí v rôznych štádiách, transfer embryí (čerstvé alebo mrazené), vyhodnocovanie embryí, biopsia embryí (PGD), vitrifikácia oocytov, osobná alebo telefonická konzultácia s pacientom).

- k základnej mzde aj bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca (výška základnej mzdy
závisí od dĺžky praxe a vzdelania),
- moderné a nové vybavenie v kliniky,
- vianočné odmeny,
- jednozmenný pracovný režim (od 7.00-15.30 hod., ) bez nočnej práce,
- bezplatná možnosť parkovania,
- osobnostný rast,
- teambuilding.

Ak máte záujem pracovať na klinike reprodukčnej medicíny a spĺňate požadované podmienky, prosím, pošlite svoj štrukturovaný životopis e-mailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotnícky laborant, embryológ

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

asistovaná reprodukcia

Počet rokov praxe

1

- podmienka je prax a pracovná skúsenosť na klinike asistovanej reprodukcie,
- znalosť ďalšieho cudzieho jazyka je výhodou,
- dobré komunikačné schopnosti, empatia, flexibilita,
zodpovednosť, organizácia práce.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4241235  Dátum zverejnenia: 18.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac