Všeobecná sestra pro lůžkové oddělení

ISCARE a.s.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
36 000 - 42 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Klinické centrum ISCARE hledá všeobecné sestry na lůžkové oddělení.

Chcete pracovat v dynamickém týmu mladých lidí v moderní klinice? Nebojíte se nové výzvy, jste empatická a ráda pracujete s lidmi? Přidejte se k nám!

Požadujeme:

  • odbornou způsobilost k výkonu povolání všeobecná sestra
  • osvědčení pro výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu
  • praxi na některém z oddělení gastroenterologie, gynekologie, ortopedie
  • základní úroveň angličtiny či němčiny (není podmínkou)
  • empatický přístup ke klientům

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • náborový příspěvek 25.000Kč vyplacený po zkušební době
  • práci v nově otevřené klinice s moderním zázemím
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenkovou kartu Sodexo s příspěvky na stravování
  • možnost parkování osobního vozu za zvýhodněnou cenu
  • výbornou dopravní dostupnost (vlak Libeň, tram 8/25, metro Českomoravská)
  • výhodné tarify mobilního operátora, aj.

Nástup možný ihned na hlavní pracovní poměr (plný či zkrácený úvazek) či dohodu.

V případě zájmu nám prosím zašlete svůj kontakt nebo stručný životopis.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4016421  Dátum zverejnenia: 5.1.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 36 000 Kč/měsíc