1 550 - 1 800 EUR

Vrchná sestra kliniky

ISCARE, a.s.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie, koordinácia a kontrola zdravotných sestier,
- zodpovednosť za objednávanie liekov a zdravotníckeho materiálu,
- vedenie evidencie spotrebného materiálu,
- pravidelné kontroly prístrojov a vybavenia na pracovisku,
- plánovanie služieb sestier,
- zodpovednosť za odborný rast zdravotných sestier,
- kontrola správneho vedenia zdravotnej dokumentácie a evidencie výkonov do elektronického systému,
- dodržiavať hygienu a poriadku na pracovisku,
- asistencia pri odborných lekárskych zákrokoch a vyšetreniach,
- zastupovanie zdravotných sestier na jednotlivých úsekoch pracoviska,
- podávanie injekcií, predpísaných liečiv pacientom, odoberanie biologického materiálu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1550- 1800 eur brutto

- stabilné pracovné prostredie,
- výborný pracovný kolektív,
- odborné tréningy a školenia.

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím Váš životopis na e- mail: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

3

- 3 ročná prax na podobnej pracovnej pozícii je podmienka,
- prax na oddelení gynekológie a pôrodníctva je výhoda,
- ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka podmienka,
- príjemné vystupovanie na verejnosti,
- komunikatívnosť,
- empatia,
- organizačné schopnosti.

Súkromná klinika ISCARE, a.s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Máme kliniku v Bratislave a Martine.
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Prievozská 4/A
82 109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Denisa Andelková
Tel.: +421905500555
E-mail: poslať životopis
ID: 3641456   Dátum zverejnenia: 10.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1550- 1800 eur brutto