Koordinátorka kliniky asistovanej reprodukcie

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy + výkonnostná bonusová zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koordinácia zahraničných pacientov a ich následné zaradenie do liečby na klinike,
- e-mailová a telefonická komunikácia v cudzom jazyku,
- spolupráca s marketingovým oddelením na cielení zahraničných kampaní,
- rozvoj spolupráce so zahraničnými lekármi a klinikami asistovanej reprodukcie,
- práca so zdravotníckym programom a programom CRM,
- spracovanie štatistík a reportov pre vedenie spoločnosti.

- služobný telefón a pracovný notebook,
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- príjemné pracovné prostredie,
- bonusové odmeny k základnému platu,
- v prípade potreby aj home office.

Ak máte záujem pracovať v spoločnosti ISCARE, a.s. , (reprodukčná medicína a jednodňová chirurgia v oblasti gynekológia/ urológia) a spĺňate požadované podmienky, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis mailom na adresu: [email protected].
Všetky zaslané dokumenty budú starostlivo posúdené a kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, biológia, farmácia, psychológia, pedagogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Taliansky jazyk - Pokročilý (C1) alebo Srbský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládanie minimálne 2 cudzích jazykov je podmienka,
- komunikatívnosť,
- ochota pracovať,
- dobré organizačné schopnosti,
- príjemné vystupovanie,
- samostatnosť,
- odolnosť voči stresu,
- prax na obdobnej pozícii je výhodou.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3591709  Dátum zverejnenia: 7.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac