Zdravotná sestra v súkromnom zdravotníckom zariadení

Reprofit Slovakia, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiaczákladná zložka mzdy 1 300,- eur brutto + bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca, výška mzdy závisí od dĺžky praxe a vzdelania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovať komplexnú ošetrovateľskú starostlivosť v odbore gynekológia, urológia a
asistovaná reprodukcia,
- vykonávať odborné a asistenčné práce,
- pripraviť pacientov na vyšetrovacie a liečebné výkony,
- odoberať biologický materiál,
- asistovať pri vykonávaní lekárskych úkonov a na operačnej sále,
- zabezpečovať a vykonávať dezinfekciu a sterilizáciou nástrojov, pomôcok a
materiálu,
- príprava inštrumentov a zdravotníckych pomôcok na zdrav. výkon,
- viesť predpísanú dokumentáciu a evidenciu pacientov,
- na dennej báze vykonávať kontroly správnosti údajov v zdravotníckom programe
podľa pacientov ošetrených v ambulancii a na operačnej sále.

- k základnej mzde aj bonusové mesačné hodnotenie zamestnanca, výška základnej mzdy závisí od dĺžky praxe a vzdelania,
- práca v zabehnutom súkromnom zdravotníckom zariadení,
- vianočné odmeny,
- jednozmenný pracovný režim (od 7.00-15.30 hod., 8:30- 17.00 hod.) bez nočnej práce,
- príspevok na cestovanie,
- bezplatná možnosť parkovania,
-osobnostný rast,
- účasť na kongresoch na Slovensku a v zahraničí,
- moderné vybavenie v kliniky.

Ak máte záujem pracovať na klinike reprodukčnej medicíny a spĺňate požadované podmienky, pošlite prosím svoj štrukturovaný životopis mailom na adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotná sestra

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- kvalifikácia v odbore: inštrumentárka, anesteziologická sestra, urologická sestra alebo pôrodná asistentka - je výhoda (nie podmienka),
- prax v IVF centre alebo na gynekológii je veľká výhoda,
- ovládanie aspoň jedného cudzieho jazyka (DE, HU, ) slovom aj písmom je podmienka.

Súkromná klinika Reprofit Slovakia, a. s. poskytuje profesionálnu starostlivosť v oblasti asistovanej reprodukcie a jednodňovej chirurgie v odbore gynekológia v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Poskytujeme:
- profesionálny tím odborníkov,
- individuálny prístup,
- inovatívne liečebné postupy,
- najmodernejšie vybavenie,
- komplexnosť služieb.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3253909  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac