Pomocné elektromontážne práce

IS - Industry Solutions, a.s.

Miesto práce
Žilina
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
podľa dohody
650 EUR/mesiacfinálna suma bude posúdená na základe skúsenosti kandidáta + info zamestnanecké výhody a benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozširujeme náš kolektív o nového kolegu
Na oddelení Výskumu a vývoja prijmeme zamestnanca na pomocné elektromontážne, elektrotechnické a elektroinštalačné práce. Podmienkou je orientácia v elektrotechnike (čítanie schém, vypĺňanie protokolov o funkčnosti). Práca je vhodná aj pre ľudí poberajúcich invalidný dôchodok a takémuto uchádzačovi bude daná aj prednosť. Jedna sa o manuálnu, opakujúcu sa činnosť, ktorá sa dá vykonávať v aj v sede, zdvíhania malých a ľahkých bremien. Je potrebná manuálna zručnosť- lepenie, skladanie, inštalovanie, frézovanie otvorov, preto je dôležitá funkčnosť rúk.

Ak prípadne poznáte niekoho v svojom okolí, kto má problém sa uplatniť pre svoj „handicap“ a chcete mu pomôcť, prosím informujte ho/ju.

Pracovnej dobe sa budeme venovať na osobnom pohovore podľa možností oboch strán

- 20% bonifikácia z ročného platu (v prepočte ďalší 2,5 platu )
- zabezpečené ubytovanie (prenajaté byty, alebo hotelové ubytovanie) hradené zamestnávateľom
- 200€ ročný príspevok na spoločenské, športové a kultúrne podujatia
- 3% príspevok do III.piliera zo strany zamestnávateľa
- stravný lístok v hodnote 4,5€ s príspevkom zamestnanca 0,05€/lístok
- 400€ príspevok pri narodení dieťaťa
- preplácanie kultúrnych, spoločenských a športových aktivít
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- teambuildingové akcie
- flexibilná pracovná doba
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- práca s najmodernejšími technológiami
- školenie v oblasti pracovného zaradenia
- priateľské pracovné prostredie

Rozširujeme náš tím o nového kolegu. V prípade, že Vás nezaujala táto ponuka, prosím pozrite si aj naše ďalšie zverejnené ponuky, či Vás niektorá z uverejnených pozícií osloví.

Svoje žiadosti zasielajte spolu s motivačným listom na uvedený e-mail.

Vzhľadom na veľké množstvo žiadosti budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili zadané požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v technickej dokumentácií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti min. §21-platné
- ochota cestovať- práca aj v zahraničí
- práca s PC na pokročilej úrovni
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný riešiť situácie
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- iniciatívnosť

- priemyselná automatizácia a dodávka elektro zariadení pre priemysel,
- technologický rozvod elektrickej energie,
- meranie a regulácia,
- výroba rozvádzačov,
- riadenie pohonov
- VVN/VN/NN distribúcia,
- infraštuktúra priemyselných objektov
- dopravné projekty

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4018824  Dátum zverejnenia: 11.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac