Skúšobný technik

IS - Industry Solutions, a.s.

Miesto práce
Zahraničie - ostatné (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.01.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1100€ podľa pracovných skúsenosti a odbornosti + 20% bonifikačná zložka (na základe hodnotenia). Mo

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- realizácia skúšok a uvádzanie do prevádzky zariadení a celkov dodávaných v rámci zákaziek podľa požiadaviek projekt manažérov a v súlade s technickými podkladmi a normami,
- zodpovednosť za dodržiavanie všeobecne záväzných predpisov a riadiacej dokumentácie spoločnosti súvisiacej s jeho pracovnou činnosťou,
- zabezpečenie kvality a dodržiavania termínov skúšok,
- vedenie sprievodnej dokumentácie skúšok.
- cestovanie- práca prevažne na zahraničných projektoch- turnusy.

- motivujúci plat zodpovedajúci danej pozícii
- práca s najmodernejšimi technológiami
- školenie v oblasti pracovného zaradenia
- mobilný telefón aj na súkromné účely
- notebook
- flexibilná pracovná doba
- sociálny program
- príspevok na sporenie v III.pilieri
- teambuildingové akcie
- preplácanie kultúrnych, spoločenských a športových aktivit
- príspevky pri narodení dieťaťa, sobáši, úmrti blízskeho člena rodiny a iné
- stravné lístky
- možnosť ďalšieho profesijného rastu
- priateľské pracovné prostredie

Rozširujeme náš tím o nových kolegov na viacerých pozíciach. V prípade, že Vás nezaujala táto ponuka, prosím pozrite si aj naše ďalšie zverejnené ponuky, či Vás niektorá z uverejnených pozícií osloví.
Ponúkame možnosť aj absolventom vysokých škôl s požadovaným zameraním k zaškoleniu v našej spoločnosti a po zapracovaní aj s možnosťou dlhodobej spolupráce.
Svoje žiadosti zasielajte spolu s motivačným listom na uvedený e-mail.

Vzhľadom na veľké množstvo žiadosti budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí splnili zadané požiadavky. Ďakujeme za pochopenie

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, automatizácia, zameranie riadiaca technika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- orientácia v technickej dokumentácií
- znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- znalosť čítania elektrotechnických schém
- skúsenosti v oblasti procesnej automatizácie
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti
- ochota cestovať- práca aj v zahraničí
- práca s PC na pokročilej úrovni
- schopnosť technicky uvažovať a byť schopný riešiť situácie
- odolnosť voči stresu
- samostatnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- iniciatívnosť

- priemyselná automatizácia a dodávka elektro zariadení pre priemysel,
- technologický rozvod elektrickej energie,
- meranie a regulácia,
- výroba rozvádzačov,
- riadenie pohonov
- VVN/VN/NN distribúcia,
- infraštuktúra priemyselných objektov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

M.R.Štefánika 129
010 01 Žilina

Kontakt

Kontaktná osoba: PhDr. Stanislav Nemčík
E-mail: poslať životopis
ID: 2841583   Dátum zverejnenia: 27.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1100€ podľa pracovných skúsenosti a odbornosti + 20% bonifikačná zložka (na základe hodnotenia). Mo