Firemný právnik

IS Capital, s.r.o.

Miesto práce
Carlton Savoy Offices, Mostová 2, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.03.2018
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

realizácia štandardných zmlúv (servisné a nájomné zmluvy, dohody o dodávkach materiálu, darovacie zmluvy, atď.), podľa slovenského právneho systému,

rozpoznávanie, predchádzanie a minimalizovanie právnych rizík, ktoré môžu mať vplyv na spoločnosť, jej predstaviteľov a jej majetok na vedenie podniku,

identifikácia právnych ciest, ako umožniť spoločnosti dosiahnuť svoje ciele s primeranými nákladmi a minimálnym právnym rizikom,

poradenstvo manažmentu spoločnosti v otázkach korporátneho, obchodného, občianskeho, finančného a pracovného práva,

rokovania o zmluve a návrhy dohôd,

interné poskytovanie konzultácií a stanovísk

motivačné pracovné podmienky,
priestor pre osobnostný rast,
dynamické a flexibilné pracovné prostredie

v prípade záujmu zašlite svoj životopis aj s fotografiou elektronicky na adresu: recruitment@iscapitalgroup.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 48 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

IS Capital Group je investičná skupina so zameraním na alternatívne investície v regióne strednej a východnej Európy. Prostredníctvom svojich spoločností skupina pôsobí v odvetviach real estate a private equity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchodné právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo
Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

5

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
prax v obore minimálne 5 rokov,
dôkladná znalosť obchodného práva vrátane obchodných zvyklostí aplikovaných na právne úkony v oblasti realizácie projektov, zmlúv a investičných akcií,
dobrá znalosť dalších právnych oblastí,
precíznosť, spoľahlivosť, administrácia údajov

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IS Capital Group
Carlton Savoy Offices, Mostová 2
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 3263105   Dátum zverejnenia: 7.12.2017