Investičný analytik

IS Capital, s.r.o.

Radisson Blu Carlton Hotel, Bratislava, Hviezdoslavovo námestie, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Plat závisí od skúseností kandidáta a je predmetom dohody počas náboru. Minimálna počiatočná mzda na plný pracovný úväzok je vo výške 1200 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

posudzovanie projektov z ekonomického, daňového a právneho pohľadu,
vyhľadávanie a analýza dát z verejne dostupných zdrojov,
oceňovanie investičných príležitostí,
kontrola a reporting jednotlivých portfóliových investícií skupiny,
koordinácia a príprava výkazov, právnych dokumentov a zmlúv,
vyjednávanie s ekonomickými a daňovými poradcami, právnymi zástupcami a obchodnými partnermi,
príprava, plánovanie a podpora realizácie investičnej stratégie projektov

vysoko motivačné pracovné podmienky,
priestor pre osobnostný rast,
možnosť progresívneho finančného ohodnotenia na základe výsledkov,
dynamické a flexibilné pracovné prostredie

žiadosť s uvedením názvu pozície, profesijný životopis a súhlas so spracovaním osobných údajov je potrebné zaslať elektronicky na adresu recruitment@iscapitalgroup.com

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

14.6.2018 (ostáva ešte 19 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

IS Capital Group je investičná skupina so zameraním na alternatívne investície v regióne strednej a východnej Európy. Prostredníctvom svojich spoločností skupina pôsobí v odvetviach real estate a private equity.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické/právne

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

organizačné a komunikačné schopnosti,
samostatnosť a zodpovednosť,
schopnosť vysokého pracovného nasadenia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

IS Capital Group
Carlton Savoy Offices, Mostová 2
81102 Bratislava

Kontakt

ID: 2918775   Dátum zverejnenia: 14.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Plat závisí od skúseností kandidáta a je predmetom dohody počas náboru. Minimálna počiatočná mzda na plný pracovný úväzok je vo výške 1200 eur.