Junior účtovník

IRIS SH, s.r.o.

Mládežnícka 36, Banská Bystrica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacMožné príplatky podľa schopností, šikovnosti alebo praxe uchádzača. Po úspešne absolvovanej skúšobnej dobe možné zvýšenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratívne práce, komunikácia so zákazníkmi, zabezpečovanie kancelárskych potrieb a prevádzkových potrieb spoločnosti,
- evidencia došlých faktúr a ďalších účtovných dokladov v účtovnom programe Omega
- vystavovanie odberateľských faktúr
- spracovanie cestovných príkazov, interných dokladov a
kontrola knihy jázd
- evidencia pokladničných dokladov, práca s hotovosťou
evidencia bankových výpisov
- inventarizácia pohľadávok a záväzkov, párovanie dokladov
- spracovanie štatistických výkazov
- základné účtovné operácie podvojného účtovníctva
- kontrola a uzávierka DPH
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov, vypracovanie podkladov pre mzdy, spracovanie miezd v mzdovom programe Olymp
- vyhotovenie pracovných zmlúv, prihlasovanie a odhlasovanie zamestnancov do inštitúcií
- spolupráca na ročnom zúčtovaní daní zamestnancov

- finančný príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky
- po skúšobnej dobe a dohode možný home office
- po skúšobnej dobe možný plný pracovný úväzok

Ďakujeme vopred za všetky zaslané životopisy, kontaktovať však budeme iba vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2023 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

KROS Olymp - Mierne pokročilý
KROS Omega - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- znalosť KROS programov OMEGA, OLYMP podmienkou!
- ochota pracovať
- schopnosť dodržiavať stanovené termíny
- schopnosť tímovej spolupráce (podpora ostatných oddelení v rámci firmy a skupiny)
- samostatnosť
- flexibilita
- precíznosť
- vzťah k práci s dátami a číslami, analytické myslenie

Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. vznikla v r. 2001 ako nevyhnutná podpora informatizácie a vývoja informačných systémov pre rozširujúce sa portfólio skupiny IRIS. Spoločnosť IRIS SH, s.r.o. je orientovaná na vlastný vývoj informačných systémov, kontrolné mechanizmy a overovacie systémy v oblasti motorových vozidiel a dokladov www.ko.sk, www.rpzv.sk. Súčasťou portfólia spoločnosti je implementácia komplexných softvérových riešení, informačných a evidenčných systémov, vrátane hardvérových a softvérových dodávok.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

ID: 4244888  Dátum zverejnenia: 11.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac