Asistent /-ka výkonného riaditeľa

Ireks Enzyma s.r.o.

Miesto práce
Vyšná Šebastová
Termín nástupu
Ihneď
800 EUR/mesiacvýška mzdy od 800€ - finančné ohodnotenie závislé na znalostiach uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zostavuje a koordinuje časový program rokovaní a podľa potrieb spisuje záznamy a zápisy, ktoré rozdeľuje účastníkom rokovania, v prípade potreby kontroluje plnenie úloh.
- Vedie termínovník služobných ciest a rokovaní u obchodných partnerov a iných subjektov
- Prekladá zahraničnú poštu (z a do anglického jazyka)
- Vykonáva rôzne kancelárske a súvisiace úlohy vzťahujúce sa ku každodennej prevádzke sekretariátu
- Prijíma a vybavuje telefonáty, prijíma správy a odkazy určené výkonnému riaditeľovi, v prípade jeho neprítomnosti zabezpečuje vybavenie súrnych úloh prostredníctvom vedúcich pracovníkov úseku.
- Prijíma, eviduje a triedi internú a externú poštu, zakladá korešpondenciu, elektronickú poštu, ostatné záznamy a dokumenty
- Prijíma návštevy riaditeľa, zodpovedá za prípravu a podávanie občerstvenia
- Organizačne zabezpečuje program a rezervácie služobných ciest pracovníkov príslušného úseku
- Tlmočenie z a do anglického jazyka pri akciách organizovaných spoločnosťou na Slovensku a v zahraničí
- Úzka súčinnosť a spolupráca s ostatnými úsekmi spoločnosti

- zázemie v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- zodpovedajúce platobné ohodnotenie
- služobný mobilný telefón

Prosíme o zaslanie aktuálneho štruktúrovaného životopisu poštou alebo e-mailom na uvedenú adresu.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- aktívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka - písomný a telefonický kontakt s materskou spoločnosťou(kandidáti budú preskúšaní rozhovorom).
- kreatívny a samostatný prístup k práci
- zodpovednosť a príjemné vystupovanie
- časová flexibilita
- organizovanosť práce
- vodičský preukaz sk. B výhodou

Ireks Enzyma s.r.o. patrí do skupiny RUCKDESCHEL group - koncernu IREKS z nemeckého Kulmbachu. Na slovenskom trhu firma pôsobí od r. 1993, kde zaberá vedúce postavenie so zlepšujúcimi prípravkami do pečiva a chleba. Rastúce nároky na kvalitu výrobkov rieši systémom činnosti podľa európskej normy ISO 9001:2015 a FSSC 22000.

Spoločnosť Ireks Enzyma s.r.o. je držiteľom ocenení:

Business Superbrands Slovakia 2022;
Business Superbrands Slovakia 2021;
Business Superbrands Slovakia 2020;
Business Superbrands Slovakia 2019;
AAA - Hodnotenie najvyššej dôverihodnosti 2018 (Bisnode);
TOP 10 firiem regiónu 2017 - 10. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2016 - 9. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2015 - 5. miesto (vo svojej kategórii).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 395518  Dátum zverejnenia: 13.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac