Obchodný zástupca - Cukrársky technológ

Ireks Enzyma s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie predaja a cukrárskeho technologického servisu v regióne

- aktívne buduje a rozvíja vzťahy s novými a súčasnými klientmi vo svojom regióne;
- pomoc pri riešení odborných problémov u zákazníkov (pečením);
- aktívny predaj u zákazníkov;
- úspešný kandidát bude pravidelne absolvovať zahraničné stáže za účelom zvyšovania úrovne vedomostí a získania praktických skúseností;
- spracováva obchodnú administratívu a prezentuje dosiahnuté výsledky nadriadenému;
- príprava prezentácií a školení;

- zázemie v stabilnej spoločnosti so zahraničnou účasťou
- zodpovedajúce platobné ohodnotenie
- služobný automobil
- mobilný telefón
- tablet
- školenia a semináre v SR a v zahraničí

Prosíme o zaslanie aktuálneho štruktúrovaného životopisu poštou alebo e-mailom na uvedenú adresu.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

PEKÁR/CUKRÁR

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

KOMUNIKÁCIA V CUDZOM JAZYKU (Anglický/Nemecký) - výhodou!
- Vodičský preukaz skup. B - podmienkou!
- Vyučený v odbore PEKÁR/CUKRÁR
- Komunikatívnosť
- Silná orientácia na zákazníkov a ciele
- Zodpovednosť a samostatnosť
- Odolnosť voči stresu
- Kreativita
- Prezentačné schopnosti
- Schopnosť verejne vystupovať
- Ochota cestovať, alebo školiť sa v zahraničí
- Ochota neustále sa vzdelávať a zlepšovať sa

Ireks Enzyma s.r.o. patrí do skupiny RUCKDESCHEL group - koncernu IREKS z nemeckého Kulmbachu. Na slovenskom trhu firma pôsobí od r. 1993, kde zaberá vedúce postavenie so zlepšujúcimi prípravkami do pečiva a chleba. Rastúce nároky na kvalitu výrobkov rieši systémom činnosti podľa európskej normy ISO 9001:2015 a FSSC 22000.

Spoločnosť Ireks Enzyma s.r.o. je držiteľom ocenení:

Business Superbrands Slovakia 2022;
Business Superbrands Slovakia 2021;
Business Superbrands Slovakia 2020;
Business Superbrands Slovakia 2019;
AAA - Hodnotenie najvyššej dôverihodnosti 2018 (Bisnode);
TOP 10 firiem regiónu 2017 - 10. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2016 - 9. miesto (vo svojej kategórii);
TOP 10 firiem regiónu 2015 - 5. miesto (vo svojej kategórii).

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2975642  Dátum zverejnenia: 8.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou