Junior Produkt Manager pre produkty jedného z popredných svetových výrobcov Smartfónov

IRDistribution, a. s.

Miesto práce
Ivanská cesta, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 450 - 1 600 EUR/mesiacNABOROVY BONUS VO VYSKE 900€ brutto. Vyplácané počas prvých 6 mesiacov po nástupe Nástupná mzda sa skladá: základnej fixná zložka mzdy 1300€ brutto variabilná zložka mzdy 150€ brutto nástupný bonus počas prvých 6 mesiacov_150€ brutto Bližšie informácie na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v tíme autorizovaného distribútora mobilných telefónov a originálneho príslušenstva na centrále spoločnosti v Bratislave.
Medzi úlohy riešené touto pozíciou patrí a práca okrem iného po zaškolení zahŕňa:

- Budovanie a udržiavanie profesionálnych vzťahov s obchodnými partnermi, aktívny pred a popredajný servis.

- Príprava marketingových aktivít/podkladov zameraných na podporu predaja
  a ich vyhodnocovanie

- práca so skladovým systémom CyberSoft_I6_znalosť výhodou, nie je však podmienkou

- Starostlivosť a správne vedenie zverenej agendy
- Realizovanie a pravidelné aktualizovanie listingov a cenových ponúk
- Sledovanie predajných výsledkov, analýza a vyhodnocovanie konkurenčného prostredia + príprava údajov/reporting
- práca s portfóliom, sledovanie skladových zásob a ich obrátok

* a iné, podľa pokynov nadriadeného

* zázemie spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu vo svojom odvetví

* možnosť kariérneho rastu

* referentské služobné auto

* notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely

* pravidelné vzdelávanie
* perspektívne a stabilné zamestnanie

* ovocné dni, Cafetéria, teambuilding/ firemné akcie

Uchádzačom o zamestnanie vopred ďakujeme za prejavený záujem o inzerovanú pozíciu. Každú žiadosť vyhodnotíme individuálne a s dôrazom na požiadavky, ktoré musí kandidát spĺňať. Na pracovný pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorých na základe uverejnených predpokladov, zručností a nárokov klasifikujeme ako najvhodnejších.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

* dobré komunikačné schopnosti
* skúsenosť s predajom/ideálne z oblasti GSM/ nie je však podmienkou
* schopnosť rýchlo sa učiť a spracovávať nové informácie
* pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
* kreativita
* príjemne vystupovanie
* samostatnosť
* odolnosť voči stresu
* bezúhonnosť

Distribútor mobilných telefónov a originálneho príslušenstva s medzinárodným pôsobením

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4833900  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac