Pracovník Logistického oddelenia

IRDistribution, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
1200€/brutto(900€ v čistom - nástupná mzda ). Vstupný náborový bonus vo výške 712,95 €/brutto(500€ v čistom)!!! Náborový bonus je vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov resp. skúšobnej doby.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v sklade v mladom kolektíve.
Stručná charakteristika prace:
Príprava a expedícia zásielok. Manipulovanie s tovarom pri prijme a vydaji tovaru , prípadne vykladanie + nakladanie tovaru z/do aut. Vysokozdvižný vozík je technickou súčasťou skladu.

Vstupný náborový bonus vo výške 500€ v čistom - vyplácaný po uplynutí skúšobnej doby - 3 mesiace.
Úprava platových podmienok po odpracovaní dohodnutej doby.
Nadštandardné platové ohodnotenie .
Práca v mladom kolektíve.
Po uplynutí skúšobnej doby a v prípade dlhodobej spolupráce možnosť získania preukazu na vysoko zdvižný vozík VZV -.
Po uplynutí skúšobnej doby firma platí poistenie voči škodám spôsobených pri výkone povolania...
Pridelené pracovné oblečenie

Práca v mladom kolektíve v priestoroch firmy. Pracovná doba od 8:30 - 16:30 , v sezóne november-december do 18:00 a v sezóne júl-oktober do 17:00.
IBA VÁŽNY ZÁUJEMCA.
Podmienkou prijatia je potrebné potvrdenie od lekára na zdravotnú spôsobilosť vykonávať takýto druh práce a výpis z registra trestov .
Životopis prosím poslať na uvedenú mailovú adresu.
Vzhľadom na veľký záujem uchádzačov budú oslovení iba tí, ktorí spĺňajú stanovené kritéria a podmienky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zvládanie stresových situácií , prispôsobivosť , komunikačné schopnosti , spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie zmysel pre poriadok.
Trestná bezúhonnosť.

Distribútor mobilných telefónov a originálneho príslušenstva s medzinárodným pôsobením.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3738109  Dátum zverejnenia: 13.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200€/brutto(900€ v čistom - nástupná mzda ). Vstupný náborový bonus vo výške 712,95 €/brutto(500€ v čistom)!!! Náborový bonus je vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov resp. skúšobnej doby.