Asistent/ka obchodného oddelenia _ 1000€ netto + náborový bonus

IRDistribution, a. s.

Miesto práce
Ivanská cesta 18551/65b, 821 04 Bratislava
Termín nástupu
asap
1 100 EUR/mesiac+variabilná zložka mzdy vyplácaná na kvartálnej báze - až do výšky 300€ netto Náborový bonus vo výške 855,33 (600Eur v čistom ) - vyplatenie na dva krát. 1.vyplatenie - 300Eur v čistom po skúšobnej dobe 2.vyplatenie - 300Eur v čistom po šiestich mesiacoch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v tíme autorizovaného distribútora mobilných telefónov a originálneho príslušenstva na centrále spoločnosti v Bratislave.

Hlavná náplň práce:
• zadávanie a spracovávanie objednávok od zákazníkov
• komunikácia zo zákazníkmi, a následná starostlivosť o kľúčových zákazníkov
• práca so skladovým systémom_fakturácia
• prípravu podkladov spracovanie reportov, štatistík predaja
• listing produktov
• reporting
• starostlivosť a správne vedenie zverenej agendy
• a iné, podľa pokynov nadriadeného

* zaškolenie
* perspektívne a stabilné zamestnanie
* zaujímavé finančné ohodnotenie
* možnosť kariérneho rastu
* služobný notebook a mobilný telefón

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, kliknite na „Poslať spoločnosti životopis", vyplňte prihlasovací formulár a pripojte svoj životopis.
Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* dobré komunikačné schopnosti
* schopnosť rýchlo sa učiť a spracovávať nové informácie
* pozitívny, proaktívny, systematický prístup k práci a zvereným úlohám
* prirodzené a príjemne vystupovanie
* samostatnosť
* odolnosť voči stresu
* ochota v prípade potreby cestovať
* bezúhonnosť
* minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
* zaslanie životopisu

Distribútor mobilných telefónov a originálneho príslušenstva s medzinárodným pôsobením.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3524768  Dátum zverejnenia: 18.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac