Data Collector

IQVIA

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1000 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPLŇ PRÁCE:

Hľadáme aktívnych spolupracovníkov, ktorí majú chuť pracovať. Ponúkame Vám dlhodobú spoluprácu pri telefonických prieskumoch v oblasti zdravotníctva.

Vašim hlavným nástrojom bude telefón, internet a interné aplikácie (užívateľsky jednoduché). Budete telefonovať lekárom z rôznych zdravotníckych oblastí a spolupracovať pri zbere dát.

Ponúkame časovo flexibilnú spoluprácu v prostredí nadnárodnej spoločnosti, na úväzok podľa vašich možností a to v pracovnom týždni pondelok-piatok (podľa dostupnosti, medzi 8-15 hodinou).

We know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, we invite you to reimagine healthcare with us. You will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve human health outcomes.

Whatever your career goals, we are here to ensure you get there!

We invite you to join IQVIA™.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

POŽADUJEME:

- vynikajúce komunikačné zručnosti
- znalosť MS Office (Word, Excel)
- svedomitosť
- ochota sa stále učiť a zdokonaľovať

IQVIA™ is The Human Data Science Company™, focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward.
ID: 3545345  Dátum zverejnenia: 23.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 €