Špecialista direct marketingu

IQVIA RDS Slovakia, s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme talentovaných kandidátov, ktorých motivuje zapojiť sa medzi expertov a získať zázemie veľkej nadnárodnej spoločnosti. V našom tíme budete pracovať na zaujímavých projektoch, získate prehľad v oblasti farmácie, možnosť profesionálneho rastu a príležitosť stať sa špecialistom, ktorý pomáha klientovi riadiť podnikanie.

Čo môžete očakávať na tejto pozícii:

• úzky kontakt a jednanie s existujúcimi klientmi a vyhľadávanie nových klientov
• príprava cenových ponúk, tendre
• Direct Mail, E-mailing - komunikácia s dodávateľmi, vyjednávanie cien, termíny atď. (dodávatelia pre kompletizáciu zásielok, grafiku a tlač)
• koordinácia a realizácia viacerých projektov v rôznych fázach v rovnakom čase
• zabezpečenie spätnej väzby - monitorovanie DM, interpretácia výsledkov kampane (najmä e-mailových)
• súvisiaca administratíva, fakturácia a reporting
• spolupráca s rôznymi oddeleniami v rámci spoločnosti

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

v závislosti od skúseností - min. 1450 EUR (butto)

Ponúkame:

• motivačné finančné ohodnotenie
• 5 týždňov dovolenky
• 3 dni sick day
• stravné poukážky
• 3% príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie
• Štvrťročné bonusy
• mobilný telefón
• Flexibilná pracovná doba
• rozvojové a vzdelávacie aktivity
• 1-ročná zmluva s možnosťou predĺženia
• nástup po dohode, ideálne v septembri 2019

V prípade vášho záujmu pošlite svoj životopis spolu s krátkym motivačným listom.

Tešíme sa na vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Čo by ste mali spĺňať:

• Komunikatívna osobnosť, ktorá rada spolupracuje s kolegami a udržiava vzťahy s klientmi
• Nezávislosť, schopnosť samostatne hľadať riešenia, proaktívny prístup
• Vzdelanie ideálne ekonomický / marketingový smer
• Aktívna angličtina (úroveň B2)
• Pokročilé znalosti MS Office, najmä Excel, Word, práca s databázami výhodou
• Schopnosť aktívne riešiť neočakávané situácie
• Veľkou výhodou je skúsenosť z oblasti zdravotníctva/farmácie/obchodu/marketingu

IQVIA™ is The Human Data Science Company™, focused on using data and science to help healthcare clients find better solutions for their patients. Formed through the merger of IMS Health and Quintiles, IQVIA offers a broad range of solutions that harness advances in healthcare information, technology, analytics and human ingenuity to drive healthcare forward.

We know that meaningful results require not only the right approach but also the right people. Regardless of your role, we invite you to reimagine healthcare with us. You will have the opportunity to play an important part in helping our clients drive healthcare forward and ultimately improve human health outcomes.

Whatever your career goals, we are here to ensure you get there!

We invite you to join IQVIA™.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Vajnorská 100/B
831 04 Bratislava - mestská časť Nové Mesto
ID: 3739777   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   v závislosti od skúseností - min. 1450 EUR (butto)