Elektrotechnik

IQLOGY, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR + výkonnostné odmeny / bonusy pri splnení cieľov individuálnych a firemných

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ÚLOHY:
• Na základe informácií od zákazníkov a technických štandardov zákazníka spolupráca pri návrhu riešenia:
- Koncepčný plán zapojenia
- Podpora konštrukcie z pohľadu umiestnenia a typu rozvádzača
- Zoznam navrhovaného nakupovaného elektroinštalačného materiálu a ich ceny
• Montáž a zapojenie komponentov zariadenia v priestoroch IQLOGY a u zákazníka
• Identifikácia, evidencia a odstraňovanie funkčných a bezpečnostných chýb zariadenia ako celok
• Vytváranie technickej dokumentácie pre zákazníka (návod na obsluhu, elektrické schémy apod)
• Návrh zlepšení a optimalizácií

ZODPOVEDNOSŤ:
• Zapojenie elektrokomponentov, inštalácia a testovanie
• Plní ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného vedúceho zamestnanca

• Príjemné pracovné prostredie
• Moderné technológie a programy
• Mladý dynamický tím
• Adekvátne finančné ohodnotenie
• Možnosť vzdelávania a kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

SŠ (s prehĺbenou kvalifikáciou v odbore) – technický smer, optimálne v oblasti automatizácie; platné osvedčenie minimálne podľa §21 a vyššie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Platné osvedčenie minimálne podľa §21 a vyššie
• Čítanie technickej dokumentácie (elektrika, mechanika, pneumatika)
• Mechanické zručnosti s inštaláciou a zapájaním elektrických rozvodov a elektrických prvkov
• Záujem o moderné technológie a elektrotechniku aj vo voľnom čase
• Schopnosť tvorivo riešiť problémy, aplikovať analytické myslenie, samostatnosť
• Komunikatívnosť, flexibilita, tímová práca
• Vodičský preukaz skupiny B

Sme dynamický tím 10 ľudí, IQLOGY pôsobí od 2016 v Bratislave v rozmanitých automatizačných a meracích projektoch najmä v automobilovom priemysle s využívaním nových technológií a ISO 9001 - Systém manažérstva kvality. Baví nás navrhovať inovatívne automatizačné riešenia.

IQLOGY je naša srdcovka a do tímu hľadáme ďalšieho šikovného človeka, ktorý sa s nami bude podieľať na príprave a následnej realizácie projektov spolu s naším tímom. Váš odborný pohľad a názor nás zaujíma. Každý projekt je jedinečný, vyžaduje znalosť a tvorivosť. Radi privítame nového člena tímu našej "krvnej skupiny" (zapálený pre vec, pracovitý, pedant).

Pre predstavu organizácie práce, pracujeme spolu z Bratislavy pre rýchlu interakciu, občasný HO je možný, využívame online tools a cloud riešenia tam, kde sa dá: Trello, Google Drive, Google Chat a ďalšie.

Pozrite si, čomu sa venujeme: odkaz na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCsUUChT_yqtBSCFOfqhsfMA

Pozrite si náš web: http://www.iqlogy.com/

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3172535  Dátum zverejnenia: 30.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR + výkonnostné odmeny / bonusy pri splnení cieľov individuálnych a firemných