Kvalitár/-ka, asistencia, referent

IQ PRODUCT s.r.o.

Miesto práce
Trebatice
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 440 EUR/mesiac- vianočná odmena - dni dovolenky navyše - dochádzkový bonus 80eur a 160eur - pri dochádzaní do práce nad 25km príspevok na benzín - stravné lístky v hodnote 6eur za 1,5eur - možnosť progresívneho odmeňovania podľa dosiahnutých výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kumulovaná funkcia asistencie pre obchodné asistentky a vedúcich výroby, denno denná komunikácia so, zákazníkmi.
Práca kvalitára/-ky, asistencie zahŕňa:
- administratívne práce súvisiace s so spracováním požiadaviek zákazníkov na vypĺnanie a evidenciu Reach, RoHS, CMRT - konfliktné minerály, Declaration of Conformity - prehlásenie o zhode, ISEGA alebo Food contact declaration, FSC certifikáty, IMDS, PPAP a akúkoľvek automotive legislatívu, dokumenty pre odpadové a obalové hospodárstvo, vypĺnanie štatistických dokumentácií.
- spracovávanie a riešenie reklamácií zákazníkov a dodávateľských reklamácií, zapisovanie a návrhy riešení reklamácií.
- práca v ekonomickom systéme POHODA.
- práca s mailami OUTLOOK

- prvotné zaškolenie,
- možnosť vzdelávania a profesionálneho rastu,
- samostatná, dynamická práca v profesionálnom a príjemnom kolektíve,
- motivujúce ohodnotenie oceňujúce aktivitu a pracovný výkon,
- stravné lístky v hodnote 6eur za 1,5eur
- kredit do kávomatu/snackovaču
- pri dochádzaní do práce nad 25km príspevok na benzín
- dni dovolenky navyše nad zákon
- dochádzkový bonus v hodnote 80eur a 160eur
- bezplatné školenia na zvyšovanie kvalifikácie (Word, Excel, Time Managment atď.)
- 1x do týždňa vzdelávanie Anglického jazyka v rámci pracovnej doby

Písomnú žiadosť a životopis s fotkou a s uvedeným súhlasom so spracovaním osobných údajov pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie zasielajte na adresu firmy alebo e-mail: [email protected].
Vybraných uchádzačov oslovíme.
V žiadosti prosím uveďte o akú pozíciu sa uchádzate !

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

enviromentálne, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Znalosť certifikácií Reach, RoHS, CMRT - konfliktné minerály, Declaration of Conformity - prehláseni

Počet rokov praxe

3

Komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, práca s PC, rozhodnosť, samostatnosť, pružnosť, chuť učiť sa nové veci. Miesto výkonu práce Trebatice.

Znalosť anglického jazyka podmienkou !

IQ PRODUCT je dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť v oblasti označovania a identifikácie výrobkov s dlhoročnou výrobnou tradíciou a je rebrandingom značky AG FOIL. Patríme medzi najväčších výrobcov termotransferových fólií, ražbových (dátumovacích) fólií, polygrafických fólií pre tepelnú ražbu, textilných etikiet, samolepiacich a nesamolepiacich etikiet v strednej Európe. Viac informácií na www.iqproduct.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4701553  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac