Regulatory Affairs Associate

IQ-MED, a.s.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zmyslom pozície je príprava, predkladanie a implementovanie registračných dokumentov pre lieky, zdravotnícke pomôcky, agenda zahŕňa aj výživové doplnky, dietetické potraviny, kozmetiku.

Príprava požadovaných dokumentov pre procedúry nových MA, zmeny MA, obnovy MA a ďalšie regulačné postupy (vrátane formulárov žiadostí, vyhlásení, národnej verzie textov -informácie o produkte, respond to questions, atď), v požadovaných termínoch.
• Práca s Artworkmi, príprava, revízia, kontrola, implementácia
• Zabezpečenie dodržiavania právnych predpisov v rámci celého portfólia produktov.
• Spolupráca na príprave stratégie podaní na národnej úrovni.
• Spolupráca a rokovania s miestnymi úradmi (ŠÚKL, MZ).
• Dostatočná znalosť vnútroštátnych právnych predpisov a usmernení, ako aj európskych smerníc a ich vplyv na všetky procesy.
• Prehľad štandardných operačných postupov a smerníc spoločnosti a ich dodržiavanie.
• Spolupráca pri zavedení nového produktu (NPI) procesov.
• Zabezpečenie potrebného poradenstva v oblasti právnych predpisov pre regulatory affairs .

Ponúkame :
- samostatnú prácu v perspektívnej a stabilnej
spoločnosti
- práca z domu, priateľský kolektív kolegov
- motivujúce finančné ohodnotenie

V prípade Vášho záujmu reflektovať na inzerovanú pozíciu, zašlite svoju žiadosť a štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku na
e-mailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

farmácia, medicína, prírodné vedy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- Schopnosť pracovať ako jednotlivec, rovnako aj tímový hráč
-zmysel pre detail, dôslednosť, spoľahlivosť - práca s odbornou dokumentáciou
- Sústredenosť a schopnosť pracovať pod tlakom
- Dobré komunikačné znalosti pre zabezpečenie účinnej komunikácie
- Vedecké poznatky
- Udržanie kritického názoru

Farmaceutická agentúra poskytujúca medicínsko-marketingové poradenstvo, služby v oblasti registrácie liekov, klinické hodnotenie, cenové porovnanie prípravkov v EU, cenotvorba, ľudské zdroje.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3829736  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac