Mystery Shopper

IPSOS s. r. o.

celé Slovensko, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Bytča, okres Čadca, okres Dolný Kubín, okres Kysucké Nové Mesto, okres Liptovský Mikuláš, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Turčianske Teplice, okres Žilina
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozšírte rady Ipsos Mystery Shopperov a pomáhajte nám zlepšovať starostlivosť o zákazníka v oblasti služieb.

- spolupráca na zaujímavých projektoch zameraných na hodnotenie kvality služieb formou mystery shoppingu
- osobné návštevy pridelených pobočiek v rámci svojho regiónu alebo celého Slovenska a hodnotenie úrovne obsluhy
- absolvovanie osobného alebo online školenia pred každým projektom
- po uskutočnení mystery shoppingu vyplnenie dotazníka do online systému
- priebežná komunikácia s projektovým manažérom

- práca v trendovej spoločnosti, ktorá patrí medzi lídrov v oblasti marketingového prieskumu a je jedným z najväčších dodávateľov mystery shopping programov na Slovensku
- dlhodobá externá spolupráca na projektoch mystery shoppingu
- ponúkame zaškolenie, dobré finančné ohodnotenie, spoluprácu so skúseným tímom, prácu na zaujímavých projektoch
- objem pridelenej práce závisí len na Vašich časových možnostiach a schopnostiach

V prípade záujmu nám zašlite svoj životopis v slovenskom jazyku a fotografiu.
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať do 14 dní.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

- veľmi dobré komunikačné schopnosti
- samostatnosť a spoľahlivosť
- časová flexibilita, možnosť aspoň 1x za týždeň v bežných pracovných hodinách vykonať mystery shopping
- ochota cestovať, prevažne v rámci Vášho regiónu
- znalosť práce na PC a každodenný prístup na internet
- veľmi dobrá znalosť slovenského jazyka, prípadne maďarského jazyka
- minimálne stredoškolské vzdelanie
- minimálny vek 18 rokov

Už piaty rok po sebe je Ipsos považovaný za najinovatívnejšiu agentúru. (GRIT 2023)

V Ipsose môžeš rozvinúť svoju kariéru na najvyššiu možnú úroveň. Sme jednou z najväčších a najznámejších prieskumných agentúr a aktuálne zamestnávame viac ako 18 000 ľudí v 90 krajinách, po celom svete. Sme zvedaví, inovatívni a neustále sa snažíme o najlepšie možné riešenia pre našich klientov. Zamestnávame talenty a dlhodobo s nimi pracujeme. Ak chceš o nás a našej práci zistiť viac, pozri sa na:

www.ipsos.sk

LinkedIn: Ipsos Slovakia (https://www.linkedin.com/company/35500423 )

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2821653  Dátum zverejnenia: 22.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou