Špeditér cestnej prepravy

IPS Logistics s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
ihneď/podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 2 000 EUR/mesiacK základnému platu je vyplácaná pravidelná mesačná provízia v závislosti od výkonu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného, energického a ambiciózneho záujemcu , ktorý hľadá výzvy a je zameraný na výsledok. Jeho náplňou práce bude :
- každodenná komunikácia v slovenskom alebo cudzom jazyku telefonicky a písomne
- aktívne vyhľadávanie nových klientov ( telefón, mail )
- aktívne vyhľadávanie vhodného dopravcu ( telefón, mail )
- organizácia prepráv a sledovanie ich priebehu
- spracovanie cenových ponúk na prepravu
- prijímanie objednávok na prepravu
- vybavovanie reklamácií
- sledovanie platobnej disciplíny klientov

finančne motivujúce ohodnotenie , mobil, pružný prac. čas, firemné benefity, aktívne využívanie cudzieho jazyka, firemné podujatia, 13. plat pre výkonných zamestnancov, príspevok na rekreáciu, čiastočne možný aj home office

Obsadzujeme pozíciu v Košiciach a v Prešove. Požadujeme zaslanie životopisu a motivačného listu. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí majú min. 2 ročnú prax v cestnej preprave na pozícii špeditér alebo disponent. Znalosť cudzieho jazyka nie je podmienkou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy

Počet rokov praxe

min. 2 roky - dôležitá podmienka
2

- čestnosť
- vynikajúce komunikačné zručnosti pri telefonovaní
- obchodné a organizačné schopnosti
- zodpovedný a aktívny prístup k práci
- cieľavedomosť a silná motivácia
- flexibilita

Spoločnosť ponúka logistické služby. Sme stabilná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami a s férovým prístupom k zamestnancom. www.ipslogistics.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Čermeľská 3
040 01 Košice
ID: 3966276  Dátum zverejnenia: 10.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac