Можливість для людей з України

Upratovač/upratovačka v Nemocnici Bory

TSC Cleaning, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 EUR/mesiac+ príplatky a bonusy za prácu počas víkendu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné upratovanie na jednotlivých pracoviskách (kancelárie, lôžkové oddelenia, operačné sály).
Práca na zmeny.
Prosím kontaktovať telefónne číslo.: 0907 641 791 (v pracovných dňoch v čase od 8:00-17:00)

Práca v špičkovom zdravotníckom zariadení, Nemocnica Bory
Benefity – Cafeteria, zabezpečená pravidelná teplá strava v jedálni, Mikulášsky balíček, prestížne prostredie novej nemocnice, dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú, možnosť kariérneho rastu a množstvo iného...

Informácie o výberovom konaní

-Spoľahlivosť
-Samostatnosť
-Iniciatívny prístup k práci
-Flexibilnosť
-Morálna bezúhonnosť
-Čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť TSC Cleaning, s.r.o sa špecializuje predovšetkým na vykonávanie upratovacích a špeciálnych čistiacich prác v automobilovom priemysle, vrátane upratovania a čistenia administratívnych budov, nemocníc a zdravotníckych zariadení.

Kontakt

ID: 4448533  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac