Можливість для людей з України

Upratovač/upratovačka

ips cleaning group, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2023
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 100 EUR/mesiac950 € + víkendový príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné upratovanie na jednotlivých pracoviskách (lôžkové oddelenia, operačné sály, kancelárie).
Práca na zmeny.

Práca v špičkovom zdravotníckom zariadení.
Benefity – Cafeteria, zabezpečená pravidelná teplá strava v jedálni, Mikulášsky balíček, prestížne prostredie novej nemocnice, dlhodobé zamestnanie na dobu neurčitú, možnosť kariérneho rastu a veľa iného...

Informácie o výberovom konaní

Spoľahlivosť
Samostatnosť
Iniciatívny prístup k práci
Flexibilnosť
Morálna bezúhonnosť
Čistý register trestov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme súkromná slovenská spoločnosť zaoberajúca sa komplexnými službami v oblasti profesionálneho cleaningu : upratovanie interiéru, starostlivosť o exteriér, dodávky a predaj čistiaceho a hygienického sortimentu a i.. Taktiež zabezpečujeme facility a služby priemyselnej práčovne. Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 15 rokov. Viac sa o nás dozviete na www.ips.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

ID: 4448533  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac