Inženýr kvality nakupovaných dílů - senior

IPMA Česko s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
2 000 - 2 600 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zákazníka v Bratislavě, na Slovensku nyní hledáme:

senior - inženýra kvality nakupovaných dílů se znalostí NJ

Činnosti:

  • dohled nad vývojem kvality přiřazeného objemu nakupovaných dílů
  • vyřizování reklamací + zpracovávání zákaznických reklamací, které se týkají chyb dodavatele
  • řešení zmetkovitosti: analýza, dokumentace + nápravná opatření
  • komunikace s dodavateli
  • vzorkování, péče o dokumentaci ze vzorkování
  • optimalizace procesů
  • definování požadavků na dodavatele a vyhodnocování kvality služeb
  • podávání zpráv a představování pracovních výsledků
  • práce s daty v interních počítačových systémech
  • vedení podskupin dílů vč. podpory několika kolegů se zodpovědností za svěřenou činnost

Požadavky:

  • VŠ technického směru výhodou (ideálně strojírenství, systém řízení kvality)
  • zkušenosti z automobilového průmyslu
  • aktivní užívání MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) + znalost informačních systémů VW pro řízení kvality výhodou
  • slovenský jazyk (příp. český jazyk) na úrovni rodilého mluvčího
  • středně pokročilá znalost NJ (slovem i písmem) podmínkou, AJ výhodou
  • řidičské oprávnění skupiny B
  • schopnost samostatné práce
  • připravenost k občasným služebním cestám (v případě potřeby)

Nabízíme:

  • smlouva na dobu neurčitou
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravenky nebo finanční vyrovnání
  • možnost ukládání přesčasových hodin na hodinové konto a jejich čerpání ve formě náhradního volna, příp. jejich proplácení
  • možnost napracovat si hodiny
  • vzdělávací kurzy/školení
  • firemní akce

Finanční ohodnocení:

2000 – 2600 €

Nástup:

v průběhu ledna 2022

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 4217890  Dátum zverejnenia: 7.12.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/měsíc