Specialista senior pro plánování výroby/montáže vozů

IPMA Česko s.r.o.

Místo práce
Bratislava
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
3 200 - 4 500 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše expandující firma s více než 220 zaměstnanci se specializuje na služby pro automobilový průmysl.

Pro našeho velkého zákazníka v Bratislavě, na Slovensku nyní hledáme:

specialistu-seniora pro plánování výroby/montáže vozů

Činnosti:

- vyhotovování podkladů k projektu v německém a/nebo ve slovenském jazyce se zohledněním regionálních zvláštností a předpisů Slovenské republiky, interních předpisů zákazníka a s tím souvisejících externích směrnic (DIN-normy atd.)

- příprava jednání a účast na jednáních; zaprotokolování výsledků jednání a sledování opatření

- sledování projektu pod aspekty kvality, nákladů a termínů

- sestavování celkového termínového plánu projektu, permanentní sledování termínů a statusů, odsouhlasování termínových plánů se zadavatelem, ostatními závody a dodavateli

- příprava prezentací; příprava podkladů pro revizní a náběhové procesy atd.

- sestavování a odsouhlasování speciálních výrobních prostředků a konceptů výroby

- účast na FMEA-procesu a evidování výsledků

- kontrola seznamu komponentů, kontrola dodržování technických standardů a interních směrnic, vyhotovování kontrolních zpráv

- dokumentování nedostatků a dohled nad jejich odstraněním; evidence odchylek, zpracovávání zpráv a návrhů opatření

Požadavky:

- zkušenosti z automobilového průmyslu

- aktivní užívání MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint) + MS Project

- aktivní užívání Microstation, Catia

- znalost systému UPS

- znalost softwarového systému Eco Emos

- slovenský jazyk (příp. český jazyk) na úrovni rodilého mluvčího

- pokročilá znalost NJ; znalost AJ výhodou

- řidičské oprávnění skupiny B

- spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:

- smlouva na dobu určitou (po dobu trvání projektu, tj. do 12/2021) s možností prodloužení + uzavření smlouvy na dobu neurčitou
- 25 dní dovolené
- příspěvek na stravenky
- příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
- možnost ukládání přesčasových hodin na hodinové konto a jejich čerpání ve formě náhradního volna, příp. jejich proplácení
- věrnostní finanční bonus po 5 letech

Nástup: 1.4.2020

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3886256  Dátum zverejnenia: 5.3.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/měsíc