Vývojový pracovník - Konštruktér

IPM Engineering, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ihneď
800 - 1 000 EUR/mesiac+ individuálne odmeny (výška mzdy závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vývoj a konštrukcia stavebných a zemných strojov
- vývoj a návrh hydraulických systémov
- vývoj a návrh elektrických systémov
- technická príprava výrobnej dokumentácie pre výrobu
- spracovanie výrobnej dokumentácie a jej aktualizácia
- konzultácie a komunikácia so zahraničnými partnermi
- riešenie vzniknutých technických a technologických problémov

- možnosť osobného a profesionálneho rastu
- možnosť pracovných ciest po Európe
- príjemné pracovné prostredie
- príspevok zamestnávateľa na stravu
- pravidelné zvyšovanie platu

Informácie o výberovom konaní

- životopis

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer - strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Pro/ENGINEER - Pokročilý
SolidWorks - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie v strojárskej oblasti
- Flexibilita a ochota pracovať
- Zodpovednosť, samostatnosť a komunikačné schopnosti

Sme firma s 18-ročnou tradíciou a mladým duchom. Pôsobíme na celoeurópskom trhu a poskytujeme konštrukčné služby firmám, ktoré sa zaoberajú výrobou a vývojom nových výrobkov. Zameriavame sa na oblasti automobilového priemyslu, ťažkého strojárstva a dopravy. Rozsah ponúkaných služieb zahŕňa všetky štádiá vývoja nových výrobkov, od návrhu výrobku až po dodávku prototypov.
Profesionálna časť tímu je tvorená skúsenými odborníkmi s dlhoročnou praxou, ktorí zároveň kontinuálne vychovávajú nových odborníkov z radov absolventov technických vysokých škôl.
Zakladáme si na tom aby práca bola príjemná. Investujeme nielen do nových technológií a vybavenia, ale aj do vzdelania pracovníkov. Dbáme na osobné a pracovné potreby ľudí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 295855  Dátum zverejnenia: 13.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac