Programátor PLC - senior

IPECON, s. r. o.

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
ihneď
1 200 - 1 500 EUR/mesiacpodľa praxe a skúseností, ďalšie odmeny a príplatky podľa výkonu a podľa hospodárskeho výsledku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• návrh a vývoj aplikačného SW pre automatizačné systémy v energetike, gumárenstve a tepelných hospodárstvach, systémy MaR
• inštalácia, testovanie, oživenie a uvedenie systémov do prevádzky (vo výrobnej hale a potom prípadne aj u zákazníka)
• spracovanie dokumentácie a zodpovednej a prehľadnej archivácie
• servis zariadení u zákazníka v SR a v zahraničí
• zákaznícka podpora a školenia

• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• možnosť profesijného rastu a zvyšovania si kvalifikácie
• mobilný telefón
• príspevok na DDS
• aktívne vzdelávanie, jazykové kurzy
• flexibilný pracovný čas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
SIMATIC STEP 7 - Pokročilý
Siemens TIA Portal - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Programátor PLC, technik PLC

Počet rokov praxe

5

• vzdelanie VŠ technického smeru s možnosťou získania osvedčenia min. §21 vyhlášky 508/2009, pozícia nie je vhodná pre absolventa
• minimálne 5 ročná skúsenosť s programovaním v STEP7 a TIA Portal a s integráciou periférii cez profinet a alebo profibus
• skúsenosť s protokolom Modbus, s rozhraním I-Device a s protokolom OPC (na S7-1500)
• minimálne 2 ročná skúsenosť s reguláciami a nastavovaním PID regulátorov
• znalosť programovania ďalších typov riadiacich systémov je výhodou
• znalosť elektrotechniky, hydrauliky tepelných systémov je výhodou

IPECON, s. r. o. je stabilná firma na trhu s 30-ročnou tradíciou.
Ponúka komplexné riešenia v oblasti tepelnej techniky a energetiky, a v oblasti predaja a servisu plechotvárniacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4131891  Dátum zverejnenia: 22.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac