Sekretárka – recepčná

IPECON, s. r. o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 8209/43, Žilina
Termín nástupu
ihneď
700 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje nástupný plat a môže sa po uplynutí skúšobnej doby zvýšiť v závislosti od preukázaných skúsenosti a schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie bežného každodenného chodu spoločnosti – vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, došlá a odoslaná pošta, uvítanie návštev
- servis pre majiteľa a vedenie spoločnosti, občerstvenie, chod kuchynky
- kontrola dochádzky zamestnancov, nákup kancelárskych a iných potrieb,
- pomoc a poskytovanie súčinnosti jednotlivým oddeleniam spoločnosti
- zodpovednosť za pokladňu

- práca v stabilnej spoločnosti v dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie, inšpiratívny a profesionálny tím spolupracovníkov
- vzdelávacie kurzy odborného charakteru, výučba anglického jazyka
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Základy
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
- ochota pomôcť
- zmysel pre detail a poriadok

IPECON, s. r. o. je stabilná firma na trhu s 30-ročnou tradíciou.
Ponúka komplexné riešenia v oblasti tepelnej techniky a energetiky, a v oblasti predaja a servisu plechotvárniacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4071909  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac