Sekretárka – recepčná

IPECON, s.r.o.

Miesto práce
Dolné Rudiny 8209/43, Žilina
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700 EUR/mesiacUvedená výška mzdy predstavuje nástupný plat a môže sa po uplynutí skúšobnej doby zvýšiť v závislosti od preukázaných skúsenosti a schopnosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie bežného každodenného chodu spoločnosti – vybavovanie telefonickej a mailovej komunikácie, došlá a odoslaná pošta, uvítanie návštev
- servis pre majiteľa a vedenie spoločnosti, občerstvenie, chod kuchynky
- kontrola dochádzky zamestnancov, nákup kancelárskych a iných potrieb,
- pomoc a poskytovanie súčinnosti jednotlivým oddeleniam spoločnosti
- zodpovednosť za pokladňu

- práca v stabilnej spoločnosti v dynamickom kolektíve
- príjemné pracovné prostredie, inšpiratívny a profesionálny tím spolupracovníkov
- vzdelávacie kurzy odborného charakteru, výučba anglického jazyka
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Hospodárska korešpondencia - základy
Komunikačné schopnosti - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie,
- ochota pomôcť
- zmysel pre detail a poriadok

IPECON, s.r.o. je firma rozvíjajúca sa na slovenskom trhu od roku 1992. Ponúka pre svojich klientov komplexné riešenia v oblasti tepelných hospodárstiev, tepelnej techniky a energetiky, automatických systémov riadenia tepelných a energetických celkov a v oblasti spracovania plechov a dodávky plechotvárniacich strojov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Dolné Rudiny 8209/43
010 01 Žilina
ID: 4071909  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac