Projektant pozemných stavieb / Junior projektant

IPE - Consult, s.r.o.

Miesto práce
Roľnícka 116, Bratislava-Vajnory
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacPre projektanta je ponúkaná mzda od 1 200€/mesiac v hrubom, závisí však od predchádzajúcich skúseností + osobné ohodnotenie (13., 14.plat, odmeny v priebehu roka - pri úspešnom ukončení projektu) Pre junior projektanta je ponúkaná mzda od 800 €/mesiac v hrubom + osobné ohodnotenie (13., 14.plat, odmeny v priebehu roka - pri úspešnom ukončení projektu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projektant pozemných stavieb, ktorý bude podľa predchádzajúcich skúseností samostatne, alebo v kolektíve zabezpečovať a viesť:
- vypracovanie jednotlivých stupňov projektov
- rozkresľovanie výkresov stavebnej časti
- komunikáciu s projekčným tímom spoločnosti
- celkovú koordináciu projektu
Príprava a vypracovanie kompletnej projektovej dokumentácie pre získanie územného rozhodnutia, stavebného povolenia, realizáciu projektu a projektu skutočného vyhotovenia.
Vedenie a koordinácia tímu projektantov jednotlivých profesií

Junior projektant bude zabezpečovať vyhotovenie výkresov stavebnej časti podľa inštrukcií projektantov alebo HIP.

Zodpovedajúce finančné ohodnotenie
Možnosť profesného rastu a rozvoja
Mladý pracovný kolektív
Zázemie v perspektívnej a etablovanej spoločnosti
Práca na zaujímavých projektoch

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pozíciu zašlite prosím Vaše CV na e-mail: [email protected]
Kontaktovaní budú iba uchádzači, ktorí budú vybraní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo - pozemné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

AutoCAD - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Autodesk Revit - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť zaoberajúca sa projekčnou činnosťou, inžinierskou činnosťou a stavebným manažmentom. Predmetom činnosti spoločnosti je spracovanie komplexných projektov prevažne priemyselných stavieb a inžinierske služby spočívajúce v zabezpečovaní právoplatných povolení a autorských dozorov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Roľnícka 116
831 07 Bratislava

Kontakt

ID: 2057051  Dátum zverejnenia: 7.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac