800 - 900 EUR

Koordinátorka školení pre zákazníkov

IPA Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
IPA Slovakia, Predmestská, Žilina
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie plynulého priebehu školení na IPA a u zákazníkov (organizačné zabezpečenie, komunikácia s účastníkmi a s lektormi). Ochota ostať v práci, kým lektor neskončí školenie a postarať sa o prípravu miestnosti na ďalší deň.
- Komunikácia s dodávateľmi pri organizácii školení (hotel, reklamná agentúra, grafik, tlačiareň)
- Spolupráca na propagácii vzdelávania a pri získavaní účastníkov na školenia. Kontaktovanie záujemcov telefonicky a emailom.
- Registrácia účastníkov na školenia
- Aktualizácia webových stránok
- Aktualizácia databázy kontaktov, vyhľadávanie nových kontaktov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

850

Variabilná zložka odmeny k základnej mzde podľa obsadenosti školení
Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá patrí medzi top v oblasti vzdelávania na Slovensku
Možnosť spolupracovať s významnými firmami
Priestor pre tvorivú sebarealizáciu
Interné a externé vzdelávanie

V žiadosti uveďte prosím Váš súhlas na spracovanie osobných údajov pre potreby uchovania v databáze IPA Slovakia, s.r.o. počas doby jedného roka.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom o prejavený záujem. Z kapacitných dôvodov budeme môcť odpovedať len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor po splnení požadovaných kritérií.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

25.11.2019 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Výhodou je skúsenosť so školeniami pre dospelých ako organizátor alebo účastník.
praktické myslenie
precíznosť (presnosť)
iniciatívnosť
spoľahlivosť
asertivita

Od roku 2000 pomáhame spoločnostiam dosahovať merateľné zlepšenia ich výkonu prostredníctvom inovácií a zlepšovania procesov. Poskytujeme kompletný program rozvoja schopností a zručností ľudí na dosiahnutie lepších výsledkov. Naše tréningy a konferencie s lídrami vo svojom odbore sú zamerané na dlhodobý efekt. IPA Slovakia úspešne zrealizovala celý rad auditov, projektov, vzdelávacích a tréningových programov, seminárov a konferencií.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Predmestská 8600/95
010 01 Žilina
ID: 3719938   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   850