800 - 900 EUR

Obsluha čerpacej stanice

IP18 s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
1.10.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha registračnej pokladne, predaj tovarov a služieb konečnému zákazníkovi, príprava a pečenie koláčov a pekárenských výrobkov, príprava a podávanie kávy podľa štandartov.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800

Príspevok na dopravu, motivačný program pre zamestnancov, pri zaregistrovaní do klubu Smile & Drive nárok na 1 kávu denne zdarma, 1000 bodov pri narodeninách, prémiové palivo za cenu obyčajného paliva.

Prosím reagovať iba v prípade vážneho záujmu. Životopisy prosím posielať e-mailom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

komunikatívnosť, slušnosť, snaha poznávať a učiť sa nové veci

Prevádzkovanie čerpacej stanice.

Trebišovská 21
821 01 Bratislava
ID: 3638815   Dátum zverejnenia: 6.9.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800