Chyžná

Artheon IT, s.r.o

Miesto práce
Kremnická 26, Petržalka
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
01.08.2018
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chyžná v Hoteli Viktor***,Kremnická 26,Bratislava-Petržalka
Rozširujeme hotel a preto hľadáme nové kolegyne.Upratujú sa hotelové izby,ktoré pozostávajú z kúpeľne a izby samotnej.Je potrebné čistiť sanitu,nerezové prvky,prach na nábytku,prezliekať postele,vysávať podlahu a ostatné práce.
Služby sa dohodnú na konkrétne dni-čas práce je od 9-17,podľa počtu izieb.
Platíme 3 eurá/hod. v čistom.
Nejedná sa o prácu na trvalý pracovný pomer. Počet služieb v mesiaci môže byť podľa dohody-najlepšie je 4-5 dní v týždni,môže byť menej alebo aj viac.Všetko je dohodou.

Príjemné prostredie,čistota,pitný režim,dobrý kolektív, kvalitné pracovné pomôcky

V prípade záujmu o pozíciu chyžná,pošlite prosím sms na tel.číslo 0905 777 888-p.Podstavková
Budeme Vás kontaktovať.
Prosím netelefonujte.Na Vašu sms budeme reagovať do týždňa najneskôr.
Následne bude nutné stretnutie a zaškolenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všetky odbory

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť,zmysel pre poriadok a čistotu,precíznosť,loajálnosť k firme

Hotel Viktor***
Kremnická 26
851 01 Bratislava

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2422029  Dátum zverejnenia: 18.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600