PHP programátor aplikácií v Žiline

IP Security Consulting s.r.o.

Miesto práce
Kragujevská, Žilina
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.12.2018
základ od 1300 eur (presná hodnota a rast závisí od skúseností a schopností kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dobrý programátor v Žiline? Hľadáme programátora so znalosťou PHP, SQL, Ajax, ktorý má radosť z vývoja softvéru. Náplňou práce bude dopĺňanie nových funkcií do nášho softvéru call centra a jeho modernizácia, vývoj ovládacieho softvéru pre rozsiahlu video streamovaciu platformu či práca na iných projektoch podľa schopností uchádzača.

Ponúkame slobodné a kreatívne prostredie malej firmy, kde nebudete len malé koliesko vo veľkom stroji. Zároveň ponúkame príležitosť naučiť sa veľa o bezpečnom programovaní, linuxe a sieťach od špecialistov v odbore.

Skúsenosti s backend alebo frontend frameworkami sú výhodou. Výhodu majú aj uchádzači so skúsenosťou s inými programovacími jazykmi (Python, Java či C++), operačným systémom Linux.

Produkty, ktoré pomôžete tvoriť a vylepšovať, boli viac krát s úspechom prezentované na najväčšom technologickom veľtrhu na svete CeBIT.

Ponúkame príležitosť stretnúť sa so širokým záberom technológií a protokolov a pracovať na prespektívnych projektoch, kolegov ochotných pomôcť, flexibilný pracovný čas a neformálny, ľudský prístup.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Administrácia UNIX/Linux - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ponuka je určená aj pre čerstvých absolventov alebo študentov. Analytické myslenie a programovanie na viac než začiatočníckej úrovni je však nutnosťou. Od uchádzača čakáme schopnosť samostatne navrhovať a tvoriť softvér.

Spoločnosť IP Security Consulting s.r.o. vznikla v roku 2003 za účelom poskytovania expertných služieb v oblasti IT.

Medzi naše vlastné produkty patrí predovšetkým multikanálové kontaktné centrum, s úspechom ponúkané tým najväčším hráčom na Slovenskom trhu. Náš softvér je nasadený v súkromných firmách, bankách, profesionálnych kontaktných centrách, na tiesňových linkách. Ďalší z našich produktov, video riešenie Tarsius, môžete vidieť na stovkách miest po celej Slovenskej republike.

V oblasti služieb sa orientujeme na oblasť informačnej bezpečnosti, operačné systémy UNIX/Linux a počítačové siete. V týchto oblastiach sa zaoberáme konzultáciami, školeniami, správou, vývojom sw a ďalšími službami.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3352841  Dátum zverejnenia: 24.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základ od 1300 eur (presná hodnota a rast závisí od skúseností a schopností kandidáta)