Skladník

IOL, spol. s r. o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna, jej výška sa odvíja od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • sledovanie cien tovarov a materiálu používaných v spoločnosti
  • nákup predmetného materiálu
  • zabezpečenie materiálu v požadovanom množstve a kvalite v internom sklade
  • fyzické preberanie materiálu na príjme
  • naskladňovanie materiálu a príjem do skladového systému (OMEGA)
  • výdaj materiálu a evidencia výdaju v skladovom systéme
  • príprava a vyskladnenie materiálu na základe zadania
  • organizácia tovaru na pridelenom mieste
  • údržba náradia

  • výhodné platové podmienky
  • zvýhodnený balík produktov 4ka/SWAN
  • priateľský kolektív
  • mobil, notebook
  • voľné víkendy a sviatky

Hľadáme zodpovedného zamestnanca do nášho vlastného skladu. Zameriavame sa najmä na realizácie telekomunikačných sietí, internetových prípojok a elektroinštalácie. Skladníci majú samostatnú kanceláriu v bezprostrednej blízkosti skladu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť so skladovým systémom OMEGA výhodou
- prehľad v tovaroch a materiáloch pre sieťové a elektroinštalácie výhodou

Spoločnosť IOL, spol s r.o. sa dlhodobo venuje poskytovaniu služieb v oblasti rozširovania optických sieti pre firemných a koncových zákazníkov a elektroinštaláciám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Madzin
E-mail: poslať životopis
ID: 4831089  Dátum zverejnenia: 15.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac