Očný optik, Optometrista

IOKO, s.r.o.

Miesto práce
IOKO, IOKO, Bernolákova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiacMotivačné finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

IOKO je miesto objavovania, naše ihrisko a okuliarová galéria.
Sme profesionáli, ktorí sprevádzajú každého zákazníka týmto prostredím. Zákazník od nás odchádza s okuliarmi, ktoré niečo znamenajú, pretože dizajnéri, ktorí ich vytvorili, to s ním myslia vážne. Máme u nás to najlepšie z najlepšieho, ale aj niečo navyše, náš vlastný dizajn okuliarov - ONE OF A KIND.
Oslovujeme ľudí, ktorí sa neboja podčiarknúť svoju osobnosť výnimočným a originálnym dizajnom. Kandidát, ktorý uspeje v našom výberovom procese, by mal byť rovnako odvážna osobnosť, akými sú naši zákazníci.

HĽADÁME PROFESIONÁLA VO SVOJOM ODBORE, KTORÝ JE KOMUNIKATÍVNY A VŽDY VIE DODAŤ NIEČO NAVYŠE.

HLAVNÉ PRACOVNÉ NÁPLNE:
- Meranie ostrosti zraku nadštandardnými prístrojmi
- Stanovenie refrakčných hodnôt
- Komunikácia s dodávateľmi dioptrických skiel, ich objednávanie a zábrus do rámov
- Príjemné vystupovanie, pozitívny prístup
- Chuť ovládať príbeh dizajnérov okuliarov, ktoré ponúkame
- Ochota previesť zákazníka celým procesom výberu, poradenstva, vyšetrenia zraku a neskoršieho drobného servisu

Organizujeme rôzne zaujímavé podujatia v spolupráci so SNG a našimi hosťami sú významní svetoví dizajnéri okuliarov. Všetko to zažijete s nami a osobne sa spoznáte s osobnosťami optického sveta.
Úvodné školenie a priebežné tréningy sú samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Optik, optometrista

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

min. 3 roky

Máme OKO na výnimočné okuliare a ponúkame aj tie, ktoré sú jediné svojho druhu na celom svete. Preto sú vaše zručnosti a osobnostné predpoklady pre nás veľmi dôležité.
- páči sa vám výnimočný dizajn, materiály?
- chcete sa učiť a spoznávať nové možnosti a riešenia?
- radi komunikujete a máte priateľský otvorený prístup?
Ak ste odpovedali ÁNO, už teraz sa tešíme na vaše CV.

Optika IOKO sú nezávislí odborníci na okuliare.
Očná optika, ktorá prináša svetový výnimočný dizajn a svojim zákazníkom poskytuje full servis služieb očnej optiky, oi. vyšetrenie zraku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4590694  Dátum zverejnenia: 31.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac