Senior Back-End Python Developer

QORPO s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
OKAMŽITE
6 000 - 8 000 EUR/mesiacTo, čo môžete zarobiť, priamo súvisí s tým, koľko toho viete. Vaša výplata rastie s vašimi schopnosťami. Máte záujem? Neváhajte a pošlite nám svoj životopis. Radi sa s Vami porozprávame.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Python Developera pre vlastné herné štúdio, ktorý sa bude spolupodieľať na vývoji a tvorbe Hry roka pracujúcej na technológii blockchain.

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom hier na blockchaine pre tisícky denných užívateľov.
Pracujeme na viacerých projektoch a aktuálne hľadáme nových kolegov do teamu IT developerov.

Podmienky:
- Senior Back-End Python Developer
- vynikajúca znalosť RDBMS, predovšetkým PostgreSQL
- skúsenosti s asynchrónnym a paralélnym spracovaním dát
- znalosti princípov SOA (Service oriented architecture)
- základné znalosti Linux administrácie
- znalosti princípov SOA a SOLID

Výhodu majú uchádzači:

- Prax so škálovaním vysoko zaťažovaných aplikácií pre cloud
- Skúsenosti so Solidity a Blockchain technológiou
- základné znalosti služieb v AWS cloude

- Vzrušujúce nové technológie
- Komunikácia s medzinárodným tímom
- Motivačné ohodnotenie a úžasné benefity
- Atraktívne pracovné prostredie
- Veľmi dobré finančné ohodnotenie po skúšobnej dobe
- Rozsiahle kariérne možnosti aj možnosť pracovať na viacerych projektoch zároveň
- Atraktívne kvartálne odmeňovanie
- Každému uchádzačovi poskytujeme hardware, ktorý jeho pracovná pozícia vyžaduje.

Čím dlhšie budete s nami, tým zaujímavejšie výhody budete mať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

QORPO Game Studio je jedným z popredných nezávislých vývojových štúdií AAA hier s medzinárodným tímom talentovaných jednotlivcov pracujúcich z kancelárií na Slovensku a vďaka nášmu programu práce na diaľku aj z celého sveta.
Od svojho založenia v roku 2018 sme na Blockchaine uspeli s titulmi ako TRM, Citizen Conflict, AneeMAte a iné. Sme jedným z najskúsenejších herných štúdií s prácou v Unreal Engine v tomto odvetví a každým dňom sa posúvame vpred.

QORPO Game Studio však nie je len o práci – vieme sa aj dobre zabaviť! Či už ide o hranie herných turnajov v našej zasadačke, spoločné oslavy dôležitých dní a míľnikov, alebo jednoducho užívanie si spoločnosti svojich talentovaných kolegov, v tíme našich ľudí sa okamžite budeš cítiť ako súčasť rodiny.

Takže ak si pripravení posunúť svoju kariéru do nových výšin, QORPO Game Studio je presne to, čo hľadáš. Pripoj sa k nášmu tímu a buď pri tom, keď budeme predstavovať svetu ďalšie veľké projekty! Prihlás sa teraz a staň sa súčasťou našej úžasnej komunity.
ID: 3906533  Dátum zverejnenia: 2.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac