Logo IO Partners Slovakia s.r.o.

Analytik/Analytička

IO Partners Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 500 EUR/mesiackonečná výška platu bude závisieť od schopností a skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte prácu, kde vaša kreativita a vášeň pre dáta môžu formovať svet okolo vás? Ak máte záujem vybudovať si kariéru v komerčných nehnuteľnostiach, teší nás, že máme pre vás príležitosť!

Ideálny kandidát pre pozíciu Analytik vykonáva kvantitatívnu a kvalitatívnu analýzu naprieč rôznymi projektmi na optimalizáciu rastu spoločnosti a podnikania klienta. Pracuje s datasetmi, vytvára riešenia šité na mieru, v reportoch sumarizuje zistenia a aktívne komunikuje s klientom.

Zodpovednosti
• Práca so širokým spektrom informačných zdrojov
• Zber, výber, spracovanie a vyhodnotenie údajov
• Aktualizácia interných databáz
• Konzultácie k projektom
• Dodanie kreatívneho riešenia, ktoré poskytne klientom cenné rady, vhľady a odporúčania
• Vytváranie reportov, správ, článkov a komentárov na pravidelnej báze
• Spolupráca pri získavaní nových obchodných príležitostí
• Realizácia prezentácií a workshopov
• Podporovanie ďalších biznis línií a spolupráca v rámci regiónu CEE

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Profesionálny rast
• Priestor pre uplatnenie vlastnej kreativity, podpora inovatívneho myslenia
• Možnosť realizovať svoje obchodné nápady
• Práca pre zaujímavých klientov
• Výborný pracovný kolektív a pracovné prostredie
• Dovolenka nad rámec zákona
• Zdravotná starostlivosť ProCare/ Multisport karta / príspevok na Well-being
• Poistenie
• Rôzne vzdelávacie formáty
• Teambuildingové a športové aktivity a ďalšie benefity

Svoj životopis a motivačný list v anglickom jazyku zašlite prosím na [email protected].

Kontaktovať budeme len kandidátov, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonómia, Informatika, Aplikovaná matematika, Stavebníctvo, Komerčné nehnuteľnosti a príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Power BI - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1-3

Počet rokov praxe

3

• Magisterský alebo bakalársky titul v odbore ekonómia, informatika, aplikovaná matematika, stavebníctvo, nehnuteľnosti alebo príbuzný odbor
• Schopnosť určovať si priority, organizovať a štruktúrovať prácu
• Byť zvedavý, kreatívny a mať snahu napredovať vo vlastných analytických a hodnotiacich schopnostiach
• Zodpovedný a dôsledný
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

iO Partners (IOP) je spoločnosť poskytujúca služby v oblasti nehnuteľností so sídlom vo Viedni, ktorá pôsobí v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku a v Srbsku. Kompletný balík poskytovnaných služieb zahŕňa sprostredkovanie, prenájom, kapitálové trhy, oceňovanie, projektové a developerské služby a poradenstvo. Spoločnosť má vedúce postavenie v priemyselnom a kancelárskom sektore a popredný oceňovací tím v regióne. Má kancelárie v Belehrade, Bratislave, Budapešti, Bukurešti, Prahe a vo Viedni. iO Partners je preferovaný partner spoločnosti JLL.

Ďalšie informácie nájdete na stránke iopartners.com.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Izakova
E-mail: poslať životopis
ID: 4802508  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac