Finančný manažér

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 € - závisí od skúseností kandidáta

Čo bude tvojou úlohou?

Aktuálne hľadáme nového/ú kolegu/kolegyňu na pozíciu Finančný manažér.

Hlavná náplň práce:
  • riadenie, organizovanie a koordinácia ekonomickej‚ finančnej a plánovacej politiky 2 závodov
  • riadenie menšieho tímu
  • príprava podkladov pri účtovnej uzávierke
  • príprava podkladov na mesačný „Cost Control“
  • plánovanie a riadenie cash-flow, credit manažment
  • príprava a aktualizácia budgetu na príslušný rok v spolupráci so stavbyvedúcimi a riaditeľom závodu
  • interná kontrola dodržiavania schválených procedúr na závodoch
  • spolupráca pri spracovaní návrhov zmlúv
  • reprezentácia spoločnosti na rokovaniach s obchodnými partnermi a ďalšími subjektmi

Aké sú naše požiadavky?

Očakávame:
  • aktívna AJ - podmienkou
  • skúsenosť s vedením tímu - podmienkou
  • prax v oblasti auditu a výrobnej (ideálne stavebnej) spoločnosti - výhodou

Vyžadujeme zodpovednosť, spoľahlivosť, zameranie na detail, výborný časový manažment, proaktivitu a flexibilitu

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Čo ti ponúkame?

  • koncoročné odmeny
  • firemné auto (aj na súkromné účely)
  • stravné lístky v zaujímavej hodnote
  • tréningy a školenia
+ ďalšie benefity, ktoré budú odprezentované na osobnom pohovore

Kto sme?

COLAS Slovakia, a.s. patrí od r. 2000 do medzinárodnej stavebnej skupiny Colas, ktorá je svetovým lídrom na trhu výstavby a údržby dopravnej infraštruktúry a priekopníkom inovatívnych riešení pre udržateľnú mobilitu s dôrazom na bezpečnosť, životné prostredie a spoločenskú zodpovednosť.
Sú to naši zamestnanci s ich odbornými znalosťami, zručnosťami a odhodlaním, kto dláždi cestu k úspechu skupiny. Pracujeme ako tím a našu firemnú kultúru zosobňujú naše spoločné hodnoty:
#Starostlivosť, #Zdieľanie#Odvaha.
Každému členovi skupiny #otváramecestu k tomu, aby bol čo najlepší.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Stavebný priemysel

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš aktuálny životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Ďakujeme Vám za Váš záujem pracovať v našej spoločnosti, kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.
Chceš vedieť, čo sa deje v Colase? Sleduj naše sociálne siete.
Nezaujala Ťa žiadna z pozícií?
Pošli nám svoj životopis!
[email protected]
ID: 3607745  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500 € - závisí od skúseností kandidáta