Operátor/ka výroby - doprava zdarma

InWork s.r.o.

Miesto práce
Senec
750 - 1 424 EUR/mesiacbonusy do výšky 50 %, mzda spolu s nadčasmi až 1424 brutto/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rezanie PU peny a manipulácia s ňou, obsluha rezacích strojov podľa typu rezania a výrobného postupu.
Nanášanie lepidla v striekacích kabínach na príslušné plochy jednotlivých dielov výrobkov.
Lepenie dielov výrobkov v dopravníkovom páse.

Doprava do zamestnania je zabezpečená z 5 smerov:
​1.Mad - Dolný Bar - Kútniky - Dunajská Streda - Veľké Blahovo - Michal na Ostrove/Kolónia - Horná Potôň - Lehnice - Oľdza - Zlaté Klasy - Hrubý Šúr - Senec
​2. Dunajská Streda - Veľké Blahovo - Lehnice - Štvrtok na Ostrove - Čakany - Tomášov - Nová Dedinka - Tureň - Senec
​3.Dunajská Streda - Veľké Dvorníky - Dunajský Klátov - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierna Voda - Sedín - Veľké Úľany - Hrubá Borša - Kráľová pri Senci - Senec
​4.Dunajská Streda - Veľké Dvorníky - Dunajský Klátov - Jahodná - Tomášikovo - Vozokany - Mostová - Čierny Brod - Košúty - Sládkovičovo - Senec
​5.Dunajská Streda - Malé Dvorníky - Dunajský Klátov - Jahodná - Tomášikovo - Horné Saliby - Matúškovo - Galanta - Senec​

Tarifná mzda 750 Eur/brutto/mesiac,
vyššia mzda podľa pozície 875 -1424 Eur/brutto/mesiac

Informácie o výberovom konaní

2-zmenná prevádzka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Stabilná spoločnosť a celosvetový výrobca produktov z polyuretánovej peny pre letecký priemysel (penové výplne sedadiel do lietadiel a iných dopravných prostriedkov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

spoľahlivosť, pracovitosť, lojálnosť

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Regina Škarbová
Tel.: +421948690366
E-mail: poslať životopis
ID: 4808903  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac