Automechanik/Mechanik Kamiónov - KFZ/LKW Mechaniker - od 2400€ netto / mesiac Rakúsko/Nemecko

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
Ihneď
17 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody v Rakúsku/Nemecku ! - 13. a 14. Plat (Rakúsko) - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Rakúska/Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Rakúska/Nemecka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:- Mechanik osobných aút alebo nákladných aút v Rakúsku a Nemecku. Práce sa vykonávajú v servisoch popredných značiek. Servisované budú kompletné autá, podľa danej závady. Základná komunikačná znalosť nemeckého jazyka je potrebná. Servis je vybavený podľa najnovších štandardov. Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !- PKW/LKW Mechanik: OD 2400€ NETTO / mes. na 158 hod. (Hodinová sadzba + diéty). Uvedené platy sú nástupné, kde pri danej skúsenosti v odbore, znalosti nemeckého jazyka sú ohodnotené vyšším hodinovým zárobkom ! Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na Rakúskom a Nemeckom trhu. - Zamestnanie na Rakúsku/Nemeckú pracovnú zmluvu !!!- Plat -OD- 2400€ netto mesačne !- rakúska/nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú- 13. a 14. PLAT (Rakúsko)- Všetky zamestnanecké výhody- Prídavky na dieťa- Poistenie- Zabezpečené ubytovanie- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní

Informácie o výberovom konaní

Životopis s fotkou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš rakúsky partner patrí medzi vedúce spoločnosti na Rakúskom trhu.
Zaručená je dlhoročná a stabilná práca
Nadštandardné ohodnotenie snahy zamestnanca.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Autoopravár, Servisný technik, Kamion, Nákladné autá

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Skúsenosť v priemysle veľkou výhodou. Schopnosť samostatne vykonávať servisné úkony. Snaha zlepšovať sa v cudzích jazykoch. Práca v zahraničnom tíme. V prípade záujmu kontaktujte pána G. Rajkovicsa na +421948468898, [email protected] alebo pána V. Simona na +421948690388, [email protected].

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4288729  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 17 EUR/hod.