CNC Operátor - Rakúsko/Nemecko - od 2900€ v čistom

InWork s.r.o.

Miesto práce
Nemecko
19,5 EUR/hod.Všetky zamestnanecké výhody: - Diéty na hodinu alebo na pracovný deň - Možnosť nadčasov - Poistenie - Možnosť záloh - Nemecká a Rakúska pracovná zmluva na dobu neurčitú - Odvody do dôchodku - Vrátenie daní z Nemecka (2x mesačného platu) - 13.14. plat v Rakúsku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
- CNC Operátor v Nemecku a Rakúsku.

Nástup možný ihneď !

Samotná firma pracuje s rôznymi CNC strojmi ako sú Fanuc, Siemens, Haidenhain ako aj iné, taktiež fréza aj sústruh.
Na výber sú malosériové, ale aj veľkosériové výroby.

Základy nemeckého jazyka sú vítané v Rakúsku, v Nemecku stačia malé základy.
Pri výkone práce sa budete stretávať s plánmi, ako aj nákresmi.
Dané skúsenosti v odbore sú finančne ohodnotené !

Možnosť nástupu celej partie !
CNC Operátor: OD 2900€ NETTO (Nemčina B1+)
2700€ NETTO (Nemčina A2+)
Ubytovanie je zabezpečené naším partnerom !

Zamestnávateľ patrí medzi špičku na nemeckom a rakúskom trhu.
- Zamestnanie na nemeckú a rakúsku pracovnú zmluvu !!!
- Plat -OD- 2900€ v čistom na 158 hodín pri nemčine B1+
- Rakúska/Nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
- Všetky zamestnanecké výhody
- Prídavky na dieťa
- poistenie
- Zabezpečené ubytovanie
- Neustála komunikácia pri všetkých krokoch v zamestnaní
Miesto výkonu práce podlieha viacerím mestám v Nemecku a Rakúsku.

Ak Vás daná pracovná ponuka zaujala, Váš životopis a motivačný list je možné odoslať emailom na [email protected], v prípade daných otázok ohľadom zamestnania nás môžte kontaktovat na tel.č.: +421 948 690 388, alebo G. Rajkovics na [email protected] a na +421 948 468 898

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Priemyselná firma s dlhoročnou skúsenosťou na trhu.
Seriózny majitelia, ich administratíva a vyplácanie miezd sú na najvyššom štandarde.
Veľmi atraktívne ubytovanie je zo strany nášho partnera samozrejmosťou.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

CNC operátor

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- pracovná skúsenosť v odbore CNC je potrebná
- Nemecký jazyk A2 a vyššie
- Vzdelanie
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4012301  Dátum zverejnenia: 28.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 19,5 EUR/hod.