628 - 656 EUR

Operátor výroby

InWork s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
17.06.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba penovej vložky do sedadiel pre letecký priemysel, manipulácia a predpríprava materiálu na výrobu

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

628 + bonusy až 60%

- stabilná práca v mladej a dynamickej spoločnosti
- bonusový systém (podľa kvality, výkonu, zručnosti) môže byť aj + 60%
- bonus na poobednú zmenu 10%
- bezplatná doprava
- ubytovanie vieme zabezpečiť
- odborné zaškolenie a možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie info volajte na

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Firma Metzeler Slovakia s.r.o., stabilná spoločnosť a celosvetový výrobca produktov z polyuretánovej peny pre letecký priemysel (penové výplne sediadel do lietadiel a iných dopravných prostriedkov)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť InWork s.r.o.je certifikovaná spoločnosť podľa ISO 9001:2008, je držiteľom povolenia na vykonávanie Agentúry dočasného zamestnávania, vydaného Ústredím práce, sociálnych vecí a rodiny.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Alžbetínske nám. 1194/1
92901 Dunajská Streda
ID: 3691756   Dátum zverejnenia: 11.6.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   628 + bonusy až 60%