Elektro projektant BA/ZV/ZA/KE

INVIZO s.r.o.

Sekurisova, Dúbravka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac+ mesačné výkonnostné odmeny + kvartálne odmeny projektovej kancelárie + koncoročné odmeny vedenia firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spracovanie komplexnej projektovej dokumentácie elektrických zariadení rozsiahlych a zložitých investičných celkov v jednotlivých fázach prípravy a realizácie projektu, zabezpečuje vykonávanie autorského dozoru a organizuje kooperáciu so špecialistami ostatných profesií pri spracovávaní projektov organizačných, riadiacich, technických, technologických a ďalších systémov alebo procesov.
Príklady práce:
- Spracovávanie projektovej dokumentácie elektrických systémov investičných celkov.
- Koordinácia projektovej činnosti špecialistov.
- Orientácia a aplikovanie zmien podľa aktuálnosti noriem STN, EN, ISO a iných aktuálnych právnych predpisov a zákonov.
- Tvorivé využitie počítačovej podpory pri najnáročnejších projekčných prácach.
- Zabezpečovanie funkcie hlavného (generálneho) projektanta súboru stavieb a zariadení elektrizačnej sústavy.
- Riadenie prác pri spracovaní projektovej dokumentácie elektrických systémov mimoriadne rozsiahlych alebo finančne náročných stavieb a technologických zariadení.
- Analýza a komplexná kontrola zložitej projektovej dokumentácie a vypracovanie podkladov pre uzatvorenie zmluvy na nákup a predaj rozsiahlych investičných celkov alebo technicky náročných elektrických zariadení.

- Možnosť výberu nadštandardného telefónu
- Zvýhodnené telefónne paušály podľa pracovnej pozície
- Nadstavený limit 5 EUR k paušálu naviac
- Prenos súkromného telefónneho čísla do firemnej siete

PRACOVNÁ DOBA
- Nástup na prácu z domu
- Pohyblivá pracovná doba
- Týždeň otcovskej dovolenky
- Možnosť práce z domu (home office)
- Možnosť čerpania neplateného a náhradného voľna

PRACOVNÉ POMÔCKY
- Dôraz na reprezentatívne firemné oblečenie
- Značkové IT pracovné prostriedky (I-Pad, Dell, ....)
- Kvalitné náradie – v prípade poškodenia automatická výmena kus za kus
- Štandardná klimatizovaná kancelária

VZDELÁVANIE A ŠKOLENIA
- Profesijný rozvoj zamestnancov – pravidelné školenia, výstavy
- Profesné školenia
- Certifikácie
- Možnosť študijného voľna v prípade potreby – napr. revízni technici

FINANČNÉ PRÍSPEVKY A ODMENY
- Mesačný príspevok na DDP podľa odpracovaných rokov
- Koncoročné výkonnostné odmeny
- Odmeny za sprostredkovanie nových zákaziek
- Finančné odmeny za pochvalu od zákazníka 50 EUR
- Finančné odmeny interné 20 EUR
- Nadštandardný príspevok zamestnávateľa na stravné (elektronická karta)
- Výhodné skupinové poistenie voči škode spôsobenej zamestnávateľovi, vrátane asistenčných služieb
- Odmeny pri životných a pracovných jubileách

OSTATNÉ
- Minerálky, káva, čaj, vybavenie kuchynky
- Husacina, lyžovačka, teambuilding
- Happy family day - splav
- Cvičenie na zdravý chrbát
- Efektivita práce - zavedený informačný systém
- Inovatívne moderné pracovné prostredie, bezpapierové procesy
- Otvorená firemná komunikácia
- Každoročné vyhodnocovanie najlepších zamestnancov po oddeleniach
- Priama podpora zamestnancov pri osobných problémoch

Kontaktovať budeme LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV. Spolu so životopisom pošlite aj súhlas na spracovávanie osobných údajov podľa zákona o ochrane osobných údajov.
Do predmetu emailu, prípadne list napíšte :
Elektro projektant BA/ZV/ZA/KE- výberové konanie

Hľadáme nových kolegov s možnosťou práce v ktorejkoľvek pobočke:
Sekurisova 16, Dúbravka, Bratislava
Kragujevská 12, Žilina
V.P.Tótha 17, 960 01 Zvolen
Alejová 5, 040 01 Košice

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

AutoCAD - Pokročilý
GstarCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

projektovania 2 a viac rokov, elektro viac ako 5 rokov

- technický talent
- praktické myslenie
- spoľahlivosť / dodržiavanie termínov
- pozornosť

Požadujeme:
- bezúhonnosť dokladovaná odpisom z registra trestov
- osvedčenie na vykonávanie činnosti na technickom zariadení elektrickom podľa vyhlášky MPSVR SR č. 508/2009 Z.z. § 23
- certifikáty a osvedčenia v oblasti zamerania firmy - výhodou
- skúsenosť s prácou v informačných systémoch - výhodou

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 548356  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac