Hľadáme pracovníka logistiky a skladového hospodárstva

INVIZO s.r.o.

Miesto práce
Sekurisova 16, Dúbravka
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ mesačné výkonnostné odmeny + odmena na základe spätnej väzby od zákazníka a kolegov + koncoročné odmeny vedenia firmy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte radi čistotu a poriadok?
Baví Vás práca s ľuďmi?
Chcete robiť v kolektíve, ktorý vás vždy podrží?

Potom ste ten správny človek pre nás.

V spoločnosti INVIZO, ktorá je na trhu od roku 1991 (predtým EMM International), hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu SKLADNÍKA. Sme výnimoční rodinnou atmosférou, stabilným kolektívom a tým, že dané slovo platí. U nás nie ste číslo, ste kolega, ktorého názor bude vždy vypočutý. Demokratické fungovanie, vzájomná podpora a rodina. Na prvom mieste sú princípy, na základe ktorých tvoríme dlhé roky férové prostredie pre všetkých zamestnancov. O našich zamestnancov sa staráme aj v oblasti vzdelávania, poskytujeme množstvo príležitostí na profesný a kariérny rast.

Čo bude Vašou hlavnou náplňou práce:
• Objednávanie tovaru u dodávateľov, komunikácia s nimi,
• Príjem a manipulácia s tovarom, evidencia do IS, práca so skenovacím systémom, hmotná zodpovednosť za zverený materiál v skladoch,
• Následné vychystávanie na základe požiadaviek v IS, balenie zásielok, evidencia do IS, objednávanie kuriérov, prípadný odvoz po BA,
• Riešenie zle dodaného príp. poškodeného tovaru, reklamácie tovaru,
• Obsluhovanie vozíčka, práca s bremenami – napr.: bubny s káblami,
• Správa náradia spoločnosti, výdaj a príjem náradia, evidencia, kontrola potrebných dokladov,
• Poskytovanie informácií o termínoch dodania, riešenie náhrad v spolupráci s inými oddeleniami,
• Podieľanie sa na inventúrach, príprava podkladov enviro.

Pre nového kolegu máme pripravenú adaptáciu zo stany nadriadeného aj kolegov, ktorí budú nápomocní tak v úvode ako aj po úspešnom ukončení zaškoľovania.

Veľkou výhodou je práca na 1 zmenu.

Na tejto pozícii sa najlepšie uplatní skúsený skladník, ktorý má prax v odbore. Nevyhnutnou zručnosťou je práca s počítačom.

K dispozícii budete mať kvalitné firemné pracovné oblečenie, spoľahlivé pracovné auto, telefón, PC.

-extra finančné odmeny (koncoročné + za pochvalu od zákazníka + za novú zákazku + iné)
-práca v stabilnej spoločnosti s rodinným zázemím
-skvelý kolektív, na ktorý sa môžete spoľahnúť
-služobný telefón, auto, notebook, iPad
-reprezentatívne pracovné oblečenie a všetky potrebné osobné ochranné pomôcky už odo dňa nástupu
-zaškolenie a možnosť pravidelne si dopĺňať kvalifikáciu
-home office a flexibilný pracovný čas
-príspevok na dôchodok (DDP)
-nadštandardný príspevok na stravné
-zabezpečenie pitného režimu

Ostatné benefity budú prezentované kandidátom na osobnom stretnutí.

Ďakujeme za zaslanie Vášho životopisu. Výberový proces pozostáva z osobného pohovoru.
Ozveme sa len vybraným uchádzačom, ktorí spĺňajú kritériá definované v inzercii.

Do predmetu emailu, prípadne list napíšte :
Skladník - výberové konanie

Pohovor bude dohodnutý telefonicky a konať sa bude v priestoroch spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,ekonomické,elektrotechnické

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Zoom - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

• Fyzickú zdatnosť
• Vodičský preukaz B
• Samostatnosť, precíznosť, zodpovednosť, lojálnosť a flexibilitu
• Aktívny prístup k riešeniu úloh, ochotu pomôcť
• Znalosť silnoprúdu a slaboprúdu
• Ekonomické alebo elektrotechnické znalosti výhodou
• Práca s informačným systémom QI výhodou

V INVIZO s.r.o. sa zameriavame na komplexné riešenia technického zabezpečenia budov na ochranu majetku a osôb a ďalšie technické vybavenie objektov, vrátane dochádzkových systémov či inteligentných inštalácií.
Na mieru navrhované systémy využívajúce najmodernejšie technológie, realizujeme na kľúč za pomoci vlastných, pravidelne preškoľovaných zamestnancov. Pri projektovaní a realizácii
dodržiavame predpísané postupy regulované platnými zákonmi, slovenskými aj medzinárodnými štandardmi a normami. Od vzniku našej spoločnosti v roku 1997, kedy sme sa odčlenili od spoločnosti EMM (zal. 1991), poskytujeme našim zákazníkom stabilné servisné zázemie. Naše služby sú dostupné na celom Slovensku prostredníctvom štyroch kamenných pobočiek v Bratislave, Žiline, Zvolene a Košiciach.
www.invizo.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1557445  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac