Kaderník/kaderníčka

inVisage, s.r.o.

Miesto práce
Košická 56, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 1 000 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú, sympatickú kaderníčku s príjemným vystupovaním a láskou k svojej profesii.

Náplň práce:
dámske a pánske strihanie, farbenie a melírovanie vlasov, spoločenské a trendy účesy, prípadne predlžovanie vlasov. Prax a skúsenosti so značkou L´Oréal Professionnel sú veľkou výhodou.

Informácie o výberovom konaní

životopisy zasielajte na [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kreativita, prax v odbore, skúsenosti so značkou L´Oréal Professionnel, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, zodpovednosť

Salón krásy inVisage sa už 20 rokov stará o harmóniu tela a duše mužov i žien, ktorí chcú pre seba a svoj vzhľad urobiť niečo výnimočné.
Ponúkame široké spektrum služieb s vysokým štandardom kvality, profesionálne a komplexné programy pre exkluzívnu starostlivosť o vlasy, pleť a telo.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 313594  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 1 000 EUR/mesiacdohodou