Reagujte bez životopisu

Konzultant zájazdov s maďarským jazykom_Nitra_náborový príspevok 380€

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímaš sa o cestovanie, zahraničné kultúry a príbehy z ďalekých krajín? Chceš pomáhať klientom plniť ich dovolenkové sny?

Do nášho tímu Invia, lídra na trhu v oblasti online predaja zájazdov, hľadáme konzultanta zájazdov s maďarským jazykom.

Aká bude Tvoja pracovná náplň a pracovná doba?

  • telefonický a e-mailový kontakt s maďarskýmiklientami
  • starostlivé vypočutie a identifikácia potrieb klienta
  • výber vysnívanej dovolenky pre klienta a spracovanie predaja
  • komunikácia so zástupcami cestovných kancelárií
  • prevádzka 5 dní v týždni, PO-NE 7.00-22.00

Čo od Teba požadujeme:

  • časová flexibilita - ochota pracovať v dvojzmennej prevádzke a cez vybrané víkendy
  • ovládať maďarský jazyk slovom aj písmom
  • starostlivý a zodpovedný prístup k práci a našim klientom
  • tímový duch a komunikačné schopnosti
  • záujem o cestovanie a nové skúsenosti, Tvoja zvedavosť a ochota učiť sa je veľkou výhodou
  • PC zručnosti na bežnej užívateľskej úrovni
  • zaslať životopis v slovenskom aj maďarskom jazyku

Na čo sa môžeš tešiť:

  • Finančné ohodnotenie: fixná mzda 1200 EUR + náborový príspevok 380 EUR po skúšobnej dobe + mesačné odmeny podľa Tvojho výkonu (300 EUR - 800 EUR); priemerná mzda sa pohybuje okolo 1500 EUR
  • Cesta k spoznaniu sveta: v rámci info ciest budeš mať príležitosť objavovať nové miesta
  • Zaujímavý balíček benefitov:25 dní dovolenky bez ohľadu na vek, ďalšie 3 extra dni navyše za dané obdobie spolupráce, Multisport karta, Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, Vernostná odmena, Zľavy na zájazdy pre Teba, rodinu a známych a ďalšie výhody
  • Možnosť pracovať formou Home office po zaškolení
  • Priestor pre Tvoj rast: staneš sa súčasťou veľkej rodiny Invia, kde môžeš rásť nielen ako človek, ale tiež aj profesionálne. Tvojím odhodlaním a výsledkami sa otvárajú dvere k postupu a už o rok môžeš byť na pozícii team leadera.

Tešíme sa na Teba.

HR tím Invia.

Provízie z predaja
Firemné akcie
Dovolenka 5 týždňov
Možnosť home office
Občerstvenie na pracovisku
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Zľava na firemné produkty/služby

Požiadavky na zamestnanca

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.