Holiday Expert s maďarským jazykom

Invia.sk, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiac+ provízie; celková mzda sa potom pohybuje v rozmedzí 1300-1500 EUR, ale hornú hranicu mzdy nemáme, tí najlepší majú v sezóne priemerne okolo 2000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujímate sa o cestovanie, cudzie kultúry a príbehy z ďalekých krajín? Čítajte ďalej! Do obchodného tímu Invia.sk, jednotky na trhu v online predaji zájazdov, hľadáme nových kolegov, ktorí sa stanú dovolenkovými expertami!

Nemusíte mať bohaté pracovné skúsenosti. Stačí nám, keď budete skvelým človekom s tímovým srdcom. Všetko ostatné Vás naučíme. Po nástupe sa Vám budú venovať naši skúsení lektori, zaškolíte sa a potom už budú dovolenkové osudy našich klientov vo Vašich rukách. Vaša pozícia bude o rozdávaní radosti, hľadaní krásnych zážitkov a šírení zaujímavých informácií.

ČO ROBÍ NÁŠ ŠPECIALISTA PREDAJA ZÁJAZDOV?
Robí to, čo ho baví - vyberá dovolenku pre našich klientov. Má prehľad o tom, kde sú najkrajšie pláže, najlepšie hotely, reštaurácie a plní sny našim klientom. Stane sa tak na chvíľu jeho partnerom v procese výberu jeho dokonalej dovolenky.

PREČO VÁS TO BUDE BAVIŤ?
Pretože koho by nebavilo cestovanie, keď Vám za to ešte aj zaplatia?

Predávať môžete čokoľvek - energie, plyn, telekomunikácie... Ale dovolenku! Budete sa baviť s klientmi, ktorí Vás sami oslovia (nejde teda o aktívny predaj) a už sa vidia pod palmou, pomôžete im splniť si sny... Zarobíte si slušné peniaze a zároveň budete pracovať s príjemnými a férovými ľuďmi.

ČO OD VÁS POŽADUJEME?
Minimálne stredoškolské vzdelanie, vycibrenú komunikáciu v slovenskom aj maďarskom jazyku, ťah na bránku, spoľahlivosť, samostatnosť a pracovitosť.

ČO VÁM PONÚKAME?
Pýtate sa, ako je to so mzdou? Ide o predajnú pozíciu, takže plat sa odvíja od Vášho výkonu. Tvoria ho dve zložky - fixná mzda (1000 Eur) a motivačný odmeňovací systém. Celková mzda sa potom pohybuje v rozmedzí 1300-1500 EUR, ale hornú hranicu mzdy nemáme. Tí najlepší majú v sezóne priemerne okolo 2000 EUR!

Naši zamestnanci nás zaujímajú, preto na Vás čaká balíček benefitov: cestovanie po celom svete v rámci infociest, zvýhodnené ceny dovoleniek, 28 dní voľna, stravné lístky, rôzne školenia, MultiSport karta a mnoho ďalších.

Tešíme sa na Vás!

Tím Invia

- nástupný bonus 380€ po skúšobnej dobe
- home-office a flexibilná pracovná doba 8,5 h na zmeny 5 dní v týždni (pondelok - nedeľa 8:00 - 22:00)
- Relax days
- Multisport karta
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- zľava na dovolenky
- príspevok na vzdelávanie
- infocesty
- finančný príspevok na stravovanie
- široké zázemie v stabilnej spoločnosti a leadera na trhu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Cestovný ruch

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Maďarský jazyk slovom aj písmom
- Znalosť práce s PC
- Komunikatívnosť, samostatnosť a odolnosť voči stresu
- Prax na podobnej pozícií vítaná

Významný hráč na slovenskom trhu online predaja zájazdov, ktorý je autorizovaným predajcom zájazdov od viac ako 300 renomovaných a poistených cestovných kancelárií pôsobiacich na slovenskom a českom trhu. Všetko za rovnakú cenu ako v cestovnej kancelárii, ktorá daný zájazd usporiadava. Invia môžete navštíviť nielen na internete, ale aj v niektorej z našich pobočiek, ktorých sieť sa rozširuje. Invia má svoje zastúpenie aj v Českej republike, Poľsku a Maďarsku.
ID: 4534074  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac